Lietuvoje

2019.05.08 20:05

Skvernelis apsilankė Darbo partijos tarybos posėdyje ir prašė jį palaikyti

BNS2019.05.08 20:05

Į prezidentus kandidatuojantis premjeras Saulius Skvernelis trečiadienį apsilankė neparlamentinės Darbo partijos tarybos posėdyje ir prašė palaikyti jo kandidatūrą, pranešė naujienų portalas lrytas.lt.

Posėdyje, vykusiame Vilniuje, viešbutyje „Best Western Vilnius“, apsilankęs Vyriausybės vadovas pristatė savo darbus, akcentavo regionų politiką. 

„Nenoriu girtis, bet tie rezultatai, kuriuos čia turime, pavyko užtikrinti tvarų ekonomikos augimą, nei ekspertai planavo. Nieko sau nepaliekame, viskas yra skirta žmonėms“, – sakė S. Skvernelis, Darbo partijos lyderio Viktoro Uspaskicho paprašytas kalbėti kaip kandidatas, o ne premjeras.

„Siūlau jums balsuoti už geriausią. Už mane“, – savo kalbą pas „darbiečius“ baigė premjeras ir  Darbo partijos narių prašė pasidalinti įspūdžiais su kuo daugiau žmonių.

„Jeigu galite, prašau tokios pagalbos, o jei ne – tai bent prieš nevarykite“, – juokdamasis sakė S. Skvernelis. 

Lietuvoje ir užsienyje jau vyksta išankstinis balsavimas prezidento rinkimuose. Rinkimų apylinkėse balsavimas bus sekmadienį.

Prezidento rinkimuose be S. Skvernelio dalyvauja eurokomisaras Vytenis Andriukaitis, filosofas Arvydas Juozaitis, Seimo nariai Naglis Puteikis, Mindaugas Puidokas, Ingrida Šimonytė, ekonomistas Gitanas Nausėda bei europarlamentarai Valentinas Mazuronis ir Valdemaras Tomaševskis.

Populiariausi