Naujienų srautas

Lietuvoje2019.05.08 18:17

Kėdainių pagalbos šeimai centre – nelaimė: Iš lovos iškrito ir susižalojo nė metukų neturintis kūdikis

„Rinkos aikštė“ 2019.05.08 18:17

Kėdainių pagalbos šeimai centre įvyko skaudi nelaimė, per kurią nukentėjo nė metukų neturintis kūdikis. Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą ir sako, kad tai jau nebe pirma tokio pobūdžio nelaimė šiame centre.

Nukrito nuo lovos?

Policijos departamentas trečiadienį pranešė apie skaudų įvykį Kėdainių mieste. Antradienį, apie 10 val., Kėdainiuose, Vydūno gatvėje esančiuose globos namuose, kambaryje, nuo lovos ant grindų nukrito ir susižalojo naujagimis (2019 m.). Naujagimis stebėjimui paguldytas į Kauno ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Mįslingos aplinkybės

„Rinkos aikštei“ susisiekus su Kėdainių pagalbos šeimai centro direktore Sandra Sagatiene, ši nebuvo linkusi sutikti su pirmine policijos informacija, mat darbuotojų turimi duomenys rodo, kad vaikas iš lovytės iškristi negalėjo.

„Visos aplinkybės paaiškės policijai atlikus tyrimą. Komentuoti daugiau kažko negaliu. Mūsų žiniomis vaikas galėjo būti mamai ant rankų. Manome, kad iš lovos jis iškristi negalėjo. Bet viskas paaiškės, kai policija atliks tyrimą. Dabar galiu pasakyti tik tiek“, – komentavo S. Sagatienė.

Ne pirmas

Tai jau ne pirmas atvejis šiemet, kai šiame centre susižaloja kūdikis. Pirmąją naujų metų valandą Kėdainiuose įvyko itin skaudi nelaimė, palikusi rimtų padarinių neseniai gimusiam kūdikiui, o drauge ir jaunai jo mamai. Nelaimė įvyko sausio 1 d. apie 00 val. 45 min. minėtame centre, kai 20-metė mergina lipdama laiptais žemyn suklupo ir iš rankų paleido gultuką, kuriame gulėjo 2018 metais gimęs naujagimis. Šis galva atsitrenkė į laiptų pakopą.

Nukentėjusysis dėl kaukolės pamato lūžio paguldytas į Kauno ligoninę. Kėdainių rajono policijos komisariate dėl įvykio buvo atliekamas tyrimas po kurio paaiškėjo, kad moteris buvo blaivi, o šis įvykis buvo traktuotas kaip nelaimingas atsitikimas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Aivaras Miltenis ir Ričardas Pinikas
Klaipėdos ritmas 23