Lietuvoje

2019.05.08 17:31

Nausėda: paramos dalybomis bandoma gelbėti reitinguose atsiliekantį Skvernelį

Kandidatas į prezidentus Gitanas Nausėda taip pat pateikė savo versiją į Naglio Puteikio pareiškimus – sako, kad paramos dalybomis bandoma gelbėti reitinguose atsiliekantį Saulių Skvernelį.

Kandidatas į prezidentus Gitanas Nausėda sako, kad paramos dalybomis bandoma gelbėti reitinguose nuo jo ir Ingridos Šimonytės atsiliekantį S. Skvernelį.

„Jei taip labai bijo manęs, gal Ramūnas Karbauskis ir manęs tiesiai galėjo paprašyti nedalyvauti rinkimuose, į ką atsakymas būtų – ne“, – LRT TELEVIZIJAI sako G. Nausėda.

Premjeras S. Skvernelis tikina, kad asmeniškai nesitarė su N. Puteikiu, kad jis pasitrauktų iš prezidentinės rinkimų kovos ir pareikštų paramą premjerui. Kita vertus, vyriausybės vadovas tikina, kad, jei vis dėlto N. Puteikis pareikštų paramą rinkimuose, jam tikrai nepakenks.

„Aš tikrai nekalbėjau, nesutariau nieko, bet, jei bus tokie sprendimai, matyt, juos padarys vienas ar kitas kandidatas, matydamas prasmę tame, kad balsai neatitektų tiesiog tiems galbūt, kas už tų kandidatų ir grupės stovi (...). Jeigu bus parama kitų kandidatų, tai tikrai nepakenks ir padės“, – teigė ministras pirmininkas.

Premjeras teigia, kad su „valstiečių“ lyderiu Ramūnu Karbauskio šio klausimo taip pat neaptarinėjo.

„Mes tikrai neturime derinti pokalbių tarp politinių temų, tai aš nederinau ir su manim nederino tokių dalykų“, – teigė S. Skvernelis.

Paklaustas, ar ir jis, kaip R. Karbauskis, laiko Gitaną Nausėdą konservatorių statytiniu Prezidento rinkimuose, S. Skvernelis teigė, kad daugiau nei trisdešimt Lietuvos konservatorių skyrių kėlė G. Nausėdą kaip savo kandidatą į prezidentus.

„Kiekvienas išvadas pasidarykime patys. Aš tik noriu priminti, kad šį žmogų kėlė daugiau nei trisdešimt (konservatorių. – ELTA) skyrių. Jie kėlė kaip jų kandidatą Prezidento rinkimuose“, – teigė premjeras.

ELTA primena, kad trečiadienį N. Puteikis pareiškė rimtai svarstantis pasitraukti iš Prezidento rinkimų ir savo rinkėjus ragins agituoti balsuoti prieš „oligopolinių, bankinių struktūrų“ kandidatus.