Lietuvoje

2019.05.08 10:58

ŽŪM nuo birželio turėtų dirbti naujas viceministras, kas jis – ministras neatskleidžia

Žemės ūkio ministerijoje (ŽŪM) nuo birželio 1 dienos turėtų pradėti dirbti naujas viceministras, sako žemės ūkio ministras Giedrius Surplys. Tiesa, ministras galimo viceministro pavardės neatskleidžia, nes jį dar tikrina tarnybos.

G. Surplys trečiadienį žurnalistams sakė, kad naujojo viceministro darbo vieta bus Kaune.

„Tikrai nebus taip, kad jis ištisas dienas sėdėtų Kaune. Jis važinės, jis pats gyvena Vilniuje, bet važinės. Jam nustatyta, kad ne mažiau kaip 2–3 dienas jis turi būti Kaune, o likusios dienos (Seimo. – ELTA) Kaimo reikalų komiteto posėdžiuose, Vyriausybės pasitarimuose ir posėdžiuose“, – sakė G. Surplys.

Ministras sakė, kad tai nebus darbuotojas iš ŽŪM, o vienas iš esminių jam keliamų reikalavimų siejamas su tuo, kad tai būtų žmogus iš gamybos srities.

„Esminiai reikalavimai šitam žmogui yra jaunatviškumas, energija ir kad jis būtų gamybininkas, nes jam reikės dirbti su pieno sektoriumi, gyvulių sektoriumi“, – kalbėjo G. Surplys.

ELTA primena, kad ŽŪM šiuo metu dirba 3 viceministrai. Ketvirtoji viceministrė Ausma Miškinienė pareigas paliko po to, kai tapo Lazdijų rajono mere.