Naujienų srautas

Lietuvoje2015.06.18 00:18

NATO kariai Lietuvoje užsiima labdara

Misiją Baltijos šalių oro erdvėje atliekantys Italijos karinių oro pajėgų kariai apsilankė Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namuose. Vaikai dovanų sulaukė specialaus įrenginio.

Misiją Baltijos šalių oro erdvėje atliekantys Italijos karinių oro pajėgų kariai apsilankė Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namuose. Vaikai dovanų sulaukė specialaus įrenginio.

Specialiam vertikalizatoriui pinigų surinko prieš tai oro policijos misiją Baltijos šalių oro erdvėje atlikęs junginys. Balandį įteiktas čekis, o šiandien – ir pats įrenginys, padėsiantis  paralyžiuotam 6 metų mažyliui matyti pasaulį atsistojus. 

„Mums didelė garbė ir džiaugsmas, kad gali užbaigti kilnią savo pirmtakų akciją ir įteikti neįgaliam vaikui specialų įrenginį, padėsiantį pažinti pasaulį“, – sakė pulkininkas Vito Cracas, Italijos karinių oro pajėgų junginio vadas.

Italai įsteigė specialų fondą remti sutrikusio vystymosi kūdikių namų globotinius. Ir dabar iš Italijos atkeliauja didžiulė sauskelnių ir kitokių daiktų siunta.

„Dovanos labai svarbu, bet emocijos, kurias gauna vaikai – dar svarbiau. Labai džiugu, kad Italų kariai savo laisvu laiku, nemokėdami nei angliškai, nei lietuviškai, beldžiasi į langą, prašosi į grupę, o vaikai žino, pamato juos ir žaidžia“, – kalbėjo Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių globos namų direktorė Audronė Kardašienė.

NATO oro policijos misiją Baltijos šalių oro erdvėje atliekantys kariai Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namuose lankosi jau 11-ka metų, Lietuvai , Latvijai ir Estijai tapus NATO narėmis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

TS-LKD kandidatas Audrius Petrošius su bendražygiais laukia rinkimų rezultatų
Klaipėdos ritmas