Naujienų srautas

Lietuvoje2019.05.05 07:47

Grybauskaitė sveikina šalies mamas: būkite laimingos

LRT.lt 2019.05.05 07:47

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir premjeras Saulius Skvernelis sekmadienį sveikina visas šalies mamas su Motinos diena.

„Mielosios mamos, nuoširdžiai sveikinu su gražiausia pavasario švente – Motinos diena. Būkite laimingos, jausdamos vaikų meilę ir dėkingumą. Tegul šis sekmadienis pripildo Jūsų širdis didžiausio prasmės pajautimo ir gyvenimo džiaugsmo“, – sveikina šalies prezidentė.

„Motinystė – tai atsakomybė, kuri mūsų šalį ir visą pasaulį turtina artumu ir atvirumu. Mamos meilė – tai pirmasis toks naujagimio patirtas jausmas. Kiek paaugę, šia meile vaikai dalijasi ir su kitais, jos įkvėpti rūpinasi aplinka. Ne veltui žodis „mama“ dažniausiai tampa pirmuoju išmoktu ištarti.

Mano mamos pavyzdys man nuolat primena, jog stiprybė slypi rūpestyje ir gerume, kad mylėti reikia besąlygiškai, o dirbti nesižvalgant aplink. Sveikinu šiandien visas Lietuvos mamas!“, – sveikinime teigia parlamento vadovas.

„Sakome joms žodžius, pačius gražiausius. Tuos, kurių įsisukę kasdienybės triukšme nespėjame pasakyti, per dažnai net ir pamirštame tai padaryti... Mama visada laukia. Mama supranta ir atleidžia. Mama džiaugiasi ir liūdi kartu, juk Mamai vaikas – tai visas jos gyvenimas.

Sakykime tuos gražius žodžius ne tik šiandien. Prisiminkime Mamas ne tik tada, kai to reikia. Nebijokime apkabinti, nuoširdžiai pasakyti, kad mylime ir laukiame, kad ilgimės“, – sveikinimą rašo premjeras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi