Naujienų srautas

Lietuvoje2019.05.02 07:04

Orai: galime sulaukti snaigių

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.05.02 07:04

Kartu su taip lauktu lietumi į Lietuvą atkeliavo ir šaltesnio oro masė. Tiesa, gegužės mėnesį, tikėtina, pradėsime su snaigėmis, LRT RADIJUI sako sinoptikas Tadas Kantautas.

„Yra tokia tikimybė artimiausią naktį, bet tikriausiai tų snaigių bus tiek mažai, kad jų beveik nepamatysime“, – sako sinoptikas.

Ketvirtadienio diena bus debesuota. Daugelyje rajonų pasirodys negausūs lietūs, gausesni – šiauriniuose šalies rajonuose. Pradės veržtis ir šaltesnė oro masė. Temperatūra nekils aukščiau 8–13 laipsnių šilumos. Apie 10–13 laipsnių galima tikėtis pietiniuose, rytiniuose rajonuose. Žemaitijoje ir pajūryje bus tik apie 8–10 laipsnius šilumos. Žvarbumo pojūtį didins ir stiprokas pietvakarių vėjas. Daugelyje rajonų jis sustiprės iki 15–20 m/s.

Penktadienio tiek naktį, tiek dieną daug kur numatomi trumpi lietūs. Artimiausią naktį kai kuriose vietovėse galimos ir šlapios snaigės. Nakties temperatūra bus žema – 1–5 laipsniai šilumos. Ryto valandomis kai kur gali pasirodyti ir silpnų šalnų. Dieną temperatūra kils labai nenoriai ir svyruos tarp 8–13 laipsnių šilumos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi