Naujienų srautas

Lietuvoje2015.06.16 17:20

Vilniaus meras tariasi su privačiais darželiais

LRT.lt 2015.06.16 17:20

Vilniaus meras su nevalstybinių darželių atstovais šiandien pasirašė memorandumą, kuriuo siekiama sukurti daugiau vietų sostinės privačiuose darželiuose ir užtikrinti, kad kainos juose nekiltų.

Vilniaus meras su nevalstybinių darželių atstovais šiandien pasirašė memorandumą, kuriuo siekiama sukurti daugiau vietų sostinės privačiuose darželiuose ir užtikrinti, kad kainos juose nekiltų.

Paneigdamos kalbas, kad privatūs darželiai nuo rudens didins mokesčius šimtu eurų, memorandumą pasirašę keturios dešimtys įstaigų įsipareigojo nustatyti pastovų mokestį ir jo nekeisti. Susitarta, kad esant galimybei, vietų darželiuose skaičių įstaigos padidins ir skirs atstovą, kuris nuolat palaikys ryšius su savivaldybe, rašoma pranešime spaudai.

„Džiugu, kad su didžiąja dalimi sostinės privačių darželių šiandien pasirašėme susitarimą, kuriuo įstaigos įsipareigojo plėstis ir nekelti kainų. Tačiau tai tik vienas iš žingsnių. Įgyvendinę „4 žingsnių" programą, skirtą spręsti darželių stygiaus problemą sostinėje, iki kitų metų rudens planuojame sukurti iki 3,5 tūkstančio vietų darželinukams“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Sostinės Taryba rytojaus posėdyje spręs, ar patvirtinti  naują tvarką dėl 100 eurų kompensacijos vilniečiams tėvams, kurių vaikai lanko privačius darželius sostinėje. Siekiama, kad tvarka įsigaliotų jau nuo šių metų rugsėjo 1 dienos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi