Lietuvoje

2019.04.29 13:51

Nausėda: Sutkus nebūtų mano komandos nariu

Paulina Levickytė, ELTA2019.04.29 13:51

Kandidatas į prezidentus, ekonomistas Gitanas Nausėda tikina, kad, jam tapus prezidentu, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus tikrai nebūtų jo komandos dalimi. Kita vertus, G. Nausėda neslepia, kad V. Sutkus organizavo susitikimą su kariuomenės vadu Jonu Vytautu Žuku, bet teigia, kad čia jis nemato nieko blogo

„Jis nei buvo, nei yra, nei bus mano komandos nariu. Tai buvo vienas iš daugybės žmonių, kuris, taip, padėjo organizuoti šitą susitikimą, aš tokių žmonių galėčiau išvardinti keletą šimtų. Žinoma, daugelio iš jų pavardės nieko jums nesakytų. Tai ir regionuose susitikimai, su pareigūnais susitikimai.

Aš apskritai nesuprantu, kodėl šitas klausimas tapo pagrindiniu. Mano, kaip piliečio, suvokimu, šiuo atveju galėjo dominti tik vienas dalykas, kas tame susitikime buvo kalbėta, ar ten buvo verslo kažkokie klausimai liesti, ar dar kažkas. Mes visą laiką kalbėjome apie gynybos saugumo politiką, armijos pasirengimą, viską, kas yra nekonfidencialu“, – Delfi studijoje teigė G. Nausėda.

Ekonomistas G. Nausėda sulaukė kritikos, kai apsilankė pas kariuomenės vadą Joną Vytautą Žuką. Į susitikimą G. Nausėdą atlydėjo Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas V. Sutkus. Pasak J. V. Žuko, V. Sutkus tarpininkavo susitikimui su kandidatu į prezidentus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt