Naujienų srautas

Lietuvoje2019.04.26 10:51

Išskirtinėje LRT.lt galerijoje – kandidatų į prezidentus emocijos debatų užkulisiuose

LRT.lt 2019.04.26 10:51

Ketvirtadienį vyko tretieji LRT organizuojami kandidatų į prezidentus debatai. Šįkart juose netrūko audringų emocijų – po kelių klausimų studiją palikti nusprendė kandidatas Arvydas Juozaitis. LRT.lt kviečia pasižvalgyti į nuotraukų galeriją, kurioje – vaizdai iš debatų užkulisių.

Ketvirtadienį debatuose kandidatai į Lietuvos prezidentus ietis surėmė diskutuodami apie teisingumą ir kovą su korupcija.

LRT studijoje susitiko Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) kandidatas į prezidentus Europos Komisijos narys Vytenis Povilas Andriukaitis, filosofas, rašytojas Arvydas Juozaitis, Europos Parlamento narys Valentinas Mazuronis, ekonomistas Gitanas Nausėda, Seimo narys Mindaugas Puidokas, Seimo narys Naglis Puteikis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas į prezidentus, Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, Tėvynės Sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) kandidatė į prezidentus, Seimo narė Ingrida Šimonytė ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos–Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA–KŠS) partijos kandidatas, Europos Parlamento narys Valdemaras Tomaševskis.

Kandidatų į prezidentus debatuose – dramatiškas Arvydo Juozaičio pasitraukimas

LRT.lt nuotraukų galerija:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi