Naujienų srautas

Lietuvoje2019.04.21 09:09

Šv. Velykų proga sveikinantys šalies vadovai: padrąsinkime, įkvėpkime ir pajauskime pavasario šilumą širdyse

LRT.lt 2019.04.21 09:09

Šalies vadovai sveikina visus su didžiąja pavasario švente Šv. Velykomis ir linki daugiau šilumos kiekvieno širdyje ir atgimimo šventėje nepamiršti tų, kurie yra arčiausiai mūsų.

Prezidentė: linkiu, kad širdyse skambėtų ir šio ryto varpai, ir pavasario paukščiai

Šalies vadovė Dalia Grybauskaitė sveikindama šalies gyventojus su Šv. Velykomis linki kiekvienam pajusti pavasario šilumą širdyje, taip pat atrasti tikėjimą ir viltį, o taip pat atrasti meilę greta esantiems žmonėms ir Lietuvai.

„Mielieji, mūsų akyse iš naujo skleidžiasi Velykų stebuklas kaip laimėjimas prieš tamsą, kaip išsivadavimo ir atgimimo jausmas, toks brangus mūsų tautai ir tėvynei. Todėl didžiausia šios dienos dovana – padrąsinimas, skirtas kiekvienam. Atraskime jame tikėjimą ir viltį, meilę greta esantiems žmonėms ir Lietuvai. Tai, kas visada suteikia jėgų ir tikro džiaugsmo. Linkiu jums daug energijos, šviesos ir šilumos, kad širdyse skambėtų ir šio ryto varpai, ir pavasario paukščiai. Visiems, gražios Velykų šventės“, – sveikinime sako šalies vadovė Dalia Grybauskaitė.

Premjeras: padrąsinkime, pajuskime dvasinį artumą ir įkvėpimą

Premjeras Saulius Skvernelis savo sveikinime prisimena prieš kelias dienas pasaulį sukrėtusį Paryžiaus Dievo Motinos katedros gaisrą, tačiau, tuo pačiu parodė, kokie vieningi visi gali būti.

„Velykos – tai atgimimo ir atsinaujinimo šventė. Pasaulį ką tik sukrėtė itin skaudi žinia iš Prancūzijos, tačiau gaisras Paryžiaus Dievo Motinos katedroje parodė, kokie vieningi galime būti. Net ir didžiausi sunkumai gali būti įveikti dirbant kartu, tikint ir siekiant bendro tikslo“, – sakoma premjero sveikinime.

Anot vyriausybės vadovo, Velykos – proga padrąsinti vieniems kitus, taip pat pajausti dvasinį artumą, pasisemti įkvėpimo.

„Paremkime ir padrąsinkime vieni kitus, palinkėkime dvasios stiprybės, pajuskime dvasinį artumą, pasisemkime įkvėpimo. Pabūkime su savo artimaisiais ir draugais. Juk tai – akimirkos, kurias branginame labiausiai.

Tegul velykiniai margučiai būna tvirti ir spalvingi, tegul velykinės verbos išvaiko visas negandas. Sveiki sulaukę šventų Velykų!“, – sakoma premjero sveikinime.  

Seimo pirmininkas: tegul ir šis pavasaris įkvepia viltį ir paskatina jūsų norus virsti sprendimais

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis Šv. Velykų proga linki suburti pavasario bičiulis, o visi norai linki virsi įgyvendintais sprendimais.

„Mielieji, pavasaris tai įkvėpimo laikas. Įkvėpkime bundančios gamtos ir būkime įkvėpti naujoms galimybėms. Burkime pavasario bičiulius ir imkimės mažų ir didelių nuotykių drauge. Skirkime jiems ilgėjančias dienas, šiltėjančius vakarų ir vis labiau žvaigždėtas naktis. Tegul ir šis pavasaris įkvepia viltį ir paskatina jūsų norus virsti sprendimais“, – sveikinime sako Seimo pirmininkas.

Parlamento vadovas Šv. Velykų proga taip pat prisiminė popiežiaus žodžius ir siekti tapti ryškiu vilties švyturiu.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi