Lietuvoje

2019.04.15 14:35

Pareigūnai sulaukė visuomenės pagalbos: nustatyta prekybos tinkle žmones peiliu užpuolusio vyro tapatybė

LRT.lt 2019.04.15 14:35

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, išplatinęs pranešimą žiniasklaidai, kuriuo prašė visuomenės pagalbos nustatant vakar padarytu plėšimu ir žmonių sužalojimu Vilniuje, Jonažolių g., įtariamo asmens tapatybę, sulaukė greitos reakcijos.

Pareigūnai gavo daugybę pranešimų apie galimą įtariamąjį, o po kelių valandų nustatė ir pastarojo tapatybę.

„Dėkojame visuomenei už pagalbą ir bendradarbiavimą – įtariamojo R. K., gim. 1968 m., asmens tapatybė jau yra nustatyta. Ikiteisminis tyrimas yra tęsiamas“, – skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Aiškinasi, ar tas pats vyras galėjo sukelti gaisrą „Ikea“ parduotuvėje

Policija tiria, ar sekmadienio vakarą Vilniuje, Lazdynų mikrorajone esančioje parduotuvėje „Iki" peiliu keturis žmones sužalojęs užpuolikas galėjo sukelti ir gaisrą prekybos centre „Ikea“.

Didesnių nuostolių išvengti padėjo moderni priešgaisrinė sistema. Įtariamasis sulaikytas, o jo tapatybė nustayta tik pirmadienio popietę.

Šiuo metu tiriama, kokie galėjo būti tikrieji išpuolio motyvai.

Pirminiais duomenimis, jau baigiantis darbo valandoms į parduotuvę užsukęs įtariamasis pasekė vieną pardavėją į tarnybines patalpas. Ištraukęs buteliuką, ėmė iš jo laistyti skystį, kaip manoma, benziną, ir šį norėjo padegti. Darbuotojai pradėjus šauktis pagalbos, vyras išsitraukė peilį. Į pagalbą suskubus apsaugininkui ir dar keliems kolegoms per grumtynes iš viso sužaloti keturi žmones. Apsaugininkas ir trys parduotuvės darbuotojai. 

LRT duomenimis, policija tiria, ar tas pats veikėjas prieš tai negalėjo sukelti gaisro parduotuvės „Ikea“ sandėlyje. Apie devintą vakaro taip pat spėjama, apipylus degiu skysčiu, padegta produkcija. Suveikus priešgaisrinei sistemai, gaisras užgesintas gana greitai. 

„Ikea“ atstovai sako, nuostolius kol kas skaičiuojantys, o stiprinti parduotuvės apsaugos neketina. 

 

 

 

 

Vasara Vilniuje
COVID-19 TRUMPAI