Naujienų srautas

Lietuvoje2019.04.14 23:15

Išpuolis vienoje Vilniaus parduotuvių: sužaloti keturi žmonės

atnaujinta
LRT.lt 2019.04.14 23:15

Sekmadienio vakarą buvo gautas pranešimas, kad į prekybos centrą „Iki“ įsiveržė ginkluotas vyras, peiliu sužalojęs keturis žmones. Kaip praneša Policijos departamentas, vyras kėsinosi apiplėšti parduotuvę.

Įvykio metu sužaloti žmonės – prekybos centro darbuotojai. Visi jie išvežti į ligoninę. Pranešimas apie incidentą gautas apie 22 val.

Pasak portalo lrytas.lt, liudininkai matė daug kraujo.

Policijos departamentas skelbia, kad sužaloti keturi asmenys. Trys vyrai dėl sužeidimų paguldyti į ligoninę, o moteris, suteikus medicininę pagalbą, gydoma ambulatoriškai.

„Sužaloti keturi žmonės, tačiau sužalojimai nepavojingi gyvybei. Apie 21 val. 45 min. į parduotuvę užėjo maždaug 45 metų vyras, kuris matė, kad pardavėja nuėjo į tarnybines patalpas su pinigais ir įvyko konfliktas su pardavėja ir apsauginiais. Šio konflikto metu jis išsitraukęs peilį ir sužalojo keturis žmones", – LRT RADIJUI sako policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Užpuoliką, pirminiais duomenimis, pavyko uždaryti parduotuvėje esančiame kambaryje, kur jis padegė ten buvusius daiktus, tačiau policijai pavyko jį sulaikyti. 

Iš pradžių pareigūnai užpuoliką įsodino į greitosios pagalbos automobilį, tačiau jį apžiūrėjus medikams, vyras buvo įsodintas į policijos automobilį. 

Pirmadienį pranešta, kad įtariamasis 51 metų vyras, šiuo metu jis uždarytas į areštinę.

Kaip teigia R. Matonis, į parduotuvę įsiveržęs užpuolikas galimai turi psichinių sutrikimų, dėl ko įvykdė nusikaltimą.

„Vėlgi – šito asmens psichologinė būsena kelia nerimą, tai jis galbūt psichiškai gali būti ir nesveikas, tai nuo tokių asmenų neapsisaugosi net ir pastatęs kelis apsaugos darbuotojus“, – svarsto pašnekovas.

Anot pašnekovo, Lietuvoje tokie išpuoliai nėra dažni, tačiau, šiuo atveju, už apsaugą yra atsakingas prekybos centras.

„Jeigu kylą abejonių, ar asmenų, dirbančių apsaugoje, yra per mažai, tai parduotuvė turi sėstis su apsaugos firma ir kalbėtis, ar tų darbuotojų pakanka, ar yra įdiegta užtektinai techninių sprendimų. Tokių įvykių tikrai nėra daug, tai, sprendžiant iš šio įvykio, sakyti, kad nėra saugu, klausimas, ar tikrai tokias išvadas galėtume daryti“, – komentuoja R. Matonis.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi