Lietuvoje

2015.06.09 11:33

Paskirti švietimo ir mokslo viceministrai

LRT.lt2015.06.09 11:33

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė antradienį paskyrė viceministrus. Antradienį darbą pradėjo Genoveita Krasauskienė ir Rolandas Zuoza, o trečiadienį prie komandos prisijungs ir dar dvi viceministrės – Natalja Istomina ir Svetlana Kauzonienė, skelbia ŠMM.

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė antradienį paskyrė viceministrus. Antradienį darbą pradėjo Genoveita Krasauskienė ir Rolandas Zuoza, o trečiadienį prie komandos prisijungs ir dar dvi viceministrės – Natalja Istomina ir Svetlana Kauzonienė, skelbia ŠMM.

Bendrąjį ugdymą ir profesinį mokymą kuruosianti Darbo partijos narė G. Krasauskienė yra įgijusi anglų kalbos dėstytojos kvalifikaciją, dirbusi mokytoja, mokyklos direktore, buvusi Palangos miesto savivaldybės tarybos narė. 2013 m. buvo paskirta švietimo ir mokslo viceministre. G. Krasauskienė buvo viena iš viceministrių, kurią atsistatydindamas iš pareigų atleido buvęs ministras Dainius Pavalkis.

Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai teigė, jog G. Krasauskienė buvo atleista „kaip netekusi politinio ir asmeninio pasitikėjimo“, tačiau pati viceministrė manė, jog tai yra tiesiog D. Pavalkio kerštas.

Rolandas Zuoza. T. Urbelionio (BFL) nuotr.

Socialdemokrato Rolando Zuozos veiklos sritis – aukštasis mokslas ir neformalus suaugusiųjų švietimas. R. Zuoza yra įgijęs istorijos mokytojo specialybę, apsigynęs socialinių mokslų daktaro laipsnį. Buvo Seimo narys 1996–2000 m. Švietimo ir mokslo ministerijoje dirba nuo 2001 m. – ėjo neformalųjį vaikų švietimą ir socializaciją kuruojančio skyriaus vedėjo, departamento direktoriaus pareigas, 2015 m. balandį buvo paskirtas viceministru.

Nataljos Istominos veiklos sritis – neformalusis vaikų švietimas, socializacija ir pilietinis ugdymas. N. Istomina yra baigusi Klaipėdos universitetą, Turku universitete (Suomija) yra įgijusi sveikatos mokslų daktaro laipsnį. Dirbo Klaipėdos universitete, tarptautinėse programose. Ji yra partijos „Tvarka ir teisingumas“ narė. Pirmą kartą švietimo ir mokslo viceministre paskirta 2014 m. spalį.

Darbo partijos narė Svetlana Kauzonienė kuruos mokslo ir technologijų klausimus. S. Kauzonienė, gimusi ir vidurinį išsilavinimą įgijusi Estijoje, baigė Kauno technologijos universitetą, yra apsigynusi technologijos mokslų daktaro laipsnį. Buvo ūkio ministro patarėja, dirbo Sveikatos apsaugos ministerijoje, nuo 2013 m. vasario paskirta švietimo ir mokslo viceministre.

Svetlana Kauzonienė. Kęstučio Vanago (BFL) nuotr.

Populiariausi

Petras Gražulis
5

Lietuvoje

2021.04.12 16:02

Akibrokštas Klaipėdoje: miesto centre – Gražulio šokiai skambant prieš homoseksualius asmenis nukreiptam kūriniui

įvykiu susidomėjo pareigūnai, situaciją žada įvertinti ir Seimo etikos sargai
5
Remigijus Šimašius
9

Lietuvoje

2021.04.12 14:13

Šimašius: Vilniaus klinikinėje ligoninėje liko 8 laisvos koronaviruso pacientams skirtos lovos

penktadienį sostinėje bus pradėti skiepyti vyresni negu 55 metų asmenys; atnaujinta 15.12
9
Gaisras Vilniuje
41

Lietuvoje

2021.04.12 14:59

Po kilusio gaisro transformatorinėje lankytojams atvertas sostinės prekybos centras „Europa“

laikinai buvo užtvertos dvi gatvės; atnaujinta 18.35
41