Lietuvoje

2015.06.08 17:19

Traukiasi dar viena D. Grybauskaitės patarėja

Mindaugas Jackevičius, DELFI.lt2015.06.08 17:19

Prezidentės Dalios Grybauskaitės komandą palieka vyriausioji patarėja, Vidaus politikos grupės vadovė Virginija Būdienė.  

Prezidentės Dalios Grybauskaitės komandą palieka vyriausioji patarėja, Vidaus politikos grupės vadovė Virginija Būdienė.

Prezidentės Spaudos tarnyba DELFI patvirtino, kad V. Būdienė nuo liepos 2 d. komandoje nebedirbs. Anot tarnybos, iš darbo ji išeina savo prašymu.

Prezidentės vyriausiojo patarėjo pareigas vidaus politikos klausimais laikinai eis Mindaugas Lingė.

Pirmojoje D. Grybauskaitės kadencijoje V. Būdienė vadovavo Švietimo, mokslo ir kultūros grupei. Po D. Grybauskaitės perrinkimo, ji šalies vadovei patarinėjo vidaus politikos klausimais.

DELFI primena, kad V. Būdienė – ne pirma darbą palikusi patarėja antrojoje D. Grybauskaitės kadencijoje. Sausio mėnesį į Prezidentūrą grįžus dėl valstybės paslapties paviešinimo teismo išteisintai Davai Ulbinaitei, šalių susitarimų darbą Prezidentūroje paliko atstovas spaudai Modestas Naudžius.

Patarėjų kaita ženklino ir pirmąją D. Grybauskaitės kadenciją. Per ją savo noru iš pareigų pasitraukė 8 patarėjai ir vyr. patarėjai, tarp kurių – Audronė Nugaraitė, atstovas spaudai Linas Balsys, vyriausiasis patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Jonas Markevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.