Naujienų srautas

Lietuvoje2019.04.14 09:01

Orai: į šalį atkeliauja kritulių debesys

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.04.14 09:01

Sekmadienį vis dar džiaugsimės saulėtais orais, bus giedra, tačiau jau pirmadienio naktį šalį pasieks debesys, kurie atneš nedidelių kritulių. Taip LRT RADIJUI sako sinoptikas Vytautas Sakalauskas.

Sekmadienį vyraus saulėti ir sausi orai, tik nemaloniai pūs šiaurės rytinių krypčių vėjas, jo greitis vietomis sieks 7–12 metrų per sekundę, jis bus gana žvarbus. Temperatūra pakils iki 6–9 laipsnių šilumos, kai kuriuose rajonuose ir iki 10–11 laipsnių šilumos.

Pirmadienio naktį dangus dar išliks giedras, daugiau debesų bus tik rytiniuose šalies rajonuose. Kritulių tikimybė taip pat išliks labai menka.

Dieną debesų bus kur kas daugiau, rytiniuose rajonuose jau numatomi nedideli krituliai, dažniausiai tai bus lietus, tačiau ryto valandomis galime sulaukti ir šlapdribos. Vėjas nurims, pūs 5–10 metrų per sekundę greičiu. Naktį temperatūra nukris iki 3 laipsnių šalčio ar 2 laipsnių šilumos, o dieną sušils vos iki 4–9 laipsnių šilumos, tik vakariniuose rajonuose galima tikėtis 10–11 laipsnių šilumos.

Antradienį kai kur gali iškristi nedideli krituliai. Vėjas bus dar ramesnis. Temperatūra naktį svyruos nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos, o dieną bus jau kiek šilčiau – 9–14 laipsnių šilumos. Trečiadienį ir ketvirtadienį orai bus dar malonesni.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi