Lietuvoje

2015.09.08 13:45

A. Pitrėnienė ketina grąžinti į pareigas buvusias viceministres

BNS2015.09.08 13:45

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT), prašydama pateikti pažymas apie ketinamus paskirti keturis viceministrus, tarp jų – ir buvusio ministro Dainiaus Pavalkio atleistą Genoveitą Krasauskienę.

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT), prašydama pateikti pažymas apie ketinamus paskirti keturis viceministrus, tarp jų – ir buvusio ministro Dainiaus Pavalkio atleistą v, ę.

„Paprašiau atitinkamų institucijų informacijos apie visus keturis“, – BNS antradienį sakė A. Pitrėnienė, patvirtinusi, jog be G. Krasauskienės viceministrais norėtų įdarbinti ir pirmtako komandoje dirbusius Nataliją Istominą, Rolandą Zuozą ir Svetlaną Kauzonienę.

Ministrė taip pat sakė, kad į pareigas grąžins D. Pavalkio atleistą patarėją Ireną Ramelytę.

Buvęs švietimo ir mokslo ministras G. Krasauskienę ir I. Ramelytę atleido atsistatydindamas iš pareigų balandžio pabaigoje.

D. Pavalkis pareigas paliko po to, kai jį delegavusi Darbo partija apkaltino nevykdant partijos ir Vyriausybės programos.

G. Krasauskienę ir S. Kauzonienę į viceministres delegavo Darbo partija, R. Zuozą – socialdemokratai, N. Istominą – „Tvarka ir teisingumas“.

Populiariausi

Karantinas Vilniuje
14

Lietuvoje

2021.02.27 09:26

COVID-19 Lietuvoje ir toliau plinta ligoninėse, įmonėse, ugdymo įstaigose

per parą nustatyti 626 nauji atvejai; atnaujinta 11.15
14
Gitanas Nausėda
LRT pokalbis 19

Lietuvoje

2021.02.26 21:48
LRT pokalbis

Nausėda apie skiepijimą nuo COVID-19: matome, kas vyksta, išsikelkim sau ambicingą tikslą, lietuviai gi esame

nusiteikęs „visa apimtimi“ toliau pats dalyvauti EVT
19