Lietuvoje

2015.06.02 17:01

Vyriausybės veikla Seime įvertinta teigiamai

LRT.lt2015.06.02 17:01

Seimas teigiamai įvertino šiandien pristatytą Vyriausybės veiklos ataskaitą, kurioje – stambūs projektai, gyventojų darbo užmokesčio didėjimas, elektros, dujų ir šildymo kainų sumažėjimas.

Seimas teigiamai įvertino antradienį pristatytą Vyriausybės veiklos ataskaitą, kurioje – stambūs projektai, gyventojų darbo užmokesčio didėjimas, elektros, dujų ir šildymo kainų sumažėjimas.

„Džiaugiuosi, kad Seime pritarta vyriausybės veiklos ataskaitai – tai teigiamas atliktų darbų ir gautų rezultatų įvertinimas. Daugiausia dėmesio buvome sutelkę į realų Lietuvos žmonių gyvenimo pagerinimą – didinome MMA, mažinome elektros, dujų ir šildymo kainas, grąžinome konservatorių ir liberalų nurėžtas pensijas“, – teigia ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Pasak premjero, nepaisant geopolitinių iššūkių, Rusijos taikomo embargo, vyriausybė sugebėjo ekonomiką auginti, didinti eksportą ir ieškoti naujų rinkų. Tai leido užtikrinti didesnį BVP augimą ir tuo pačiu pajamų surinkimą į biudžetą.

Greta kasdienių iššūkių, ministro pirmininko A. Butkevičiaus vadovaujama vyriausybė įgyvendino strategiškai svarbius projektus – pastatytas SGD terminalas, sėkmingai tęsiami jungčių Nord Balt ir LitPolLink projektai, kurie šiemet bus užbaigti.

„Laikydamiesi griežtos fiskalinės politikos, bet neskriausdami šalies žmonių, įvedėme eurą. Tapome euro klubo nariais, o tai leidžia pritraukti daugiau investicijų į šalį. Sumažinome nedarbą, kilome tarptautinėse reitingų lentelėse pagal konkurencingumą. Mūsų šalies ekonomika pernai augo sparčiausiai tarp ES šalių, o Tarptautinis valiutos fondas Lietuvą pirmą kartą įtraukė į išsivysčiusių šalių sąrašą. Rezultatai kalba patys už save. Esu įsitikinęs, jog Lietuvos gyventojai tai mato bei vertina“, – sako premjeras.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.