Naujienų srautas

Lietuvoje2015.05.22 17:40

STT: V. Gedvilo pažymoje informacija buvo kitokia nei paviešinta žiniasklaidoje

BNS 2015.05.22 17:40

Žiniasklaidoje paviešinta informacija apie „darbietį“ Vydą Gedvilą nėra tapati Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) šalies vadovams pateiktai informacijai, penktadienį pranešė STT.

Žiniasklaidoje paviešinta informacija apie „darbietį“ Vydą Gedvilą nėra tapati Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) šalies vadovams pateiktai informacijai, penktadienį pranešė STT.

„STT atliko patikrinimą dėl visuomenės informavimo priemonėse galimo įslaptintos informacijos apie kandidatą į Švietimo ir mokslo ministrus Vydą Gedvilą paviešinimo ir nustatė, kad ji nėra tapati informacijai, kurią STT pateikė prezidentei ir ministrui pirmininkui“, – rašoma STT pranešime.

STT atstovas spaudai Ruslanas Golubovas BNS sakė, kad atlikus patikrinimą nuspręsta, jog ikiteisminiam tyrimui dėl medžiagos paviešinimo pradėti nėra pagrindo.

Darbo partijai iškėlus V.Gedvilo kandidatūrą į švietimo ir mokslo ministrus, prezidentė Dalia Grybauskaitė pranešė, kad neskirs jo, atsižvelgdama į STT pateiktą informaciją. Pasak prezidentės, STT „pateikti duomenys neleidžia net svarstyti šios kandidatūros teikimo į ministrus“.

V.Gedvilas savo kandidatūrą į ministrus vėliau atsiėmė.

Žiniasklaidoje skelbta, esą pažymoje rašoma, kad V.Gedvilas protegavo savo partietį Gintarą Furmanavičių ir nepartinį Edį Urbanavičių jiems kandidatuojant į Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) vadovo pareigas.

Taip pat skelbta, esą politiko bernvakario vakarėlį apmokėjo įmonės „Arvi“ savininkas Vidmantas Kučinskas.

V.Gedvilas atmeta jam reiškiamus kaltinimus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi