Naujienų srautas

Lietuvoje2019.04.12 06:42

Žemės ūkio ministerijoje atsilaisvina viceministro vieta: Ausma Miškinienė baigia darbą

Lukas Blekaitis, ELTA 2019.04.12 06:42

Penktadienis yra paskutinė žemės ūkio viceministrės Ausmos Miškinienės darbo diena ministerijoje, o į atsilaisvinusią vietą dar ieškoma kandidatų.

„Naujasis (-oji) viceministras (-ė) intensyviai ieškomas (-a). Reikalavimai labai aukšti. Ieškome žmogaus iš gamybos sektoriaus, turinčio vadovaujamo darbo patirties“, – teigiama Eltai atsiųstame ŽŪM komentare.

Kaip Eltai kiek anksčiau sakė žemės ūkio ministras Giedrius Surplys, naujasis viceministras, pakeisiantis A. Miškinienę, greičiausiai jau dirbs Kaune.

„Kol kas neturiu atsakymo, kas bus vietoje jos, – ieškau, žiūriu, manyčiau, kad tas viceministras, kuris vietoje jos pradės dirbti, jau dirbs Kaune. Bet kol kas neturiu kandidato, nes A. Miškinienė dar dirbs iki balandžio 12 d., tai to laiko dar yra. Paieškos vyksta“, – Eltai sakė G. Surplys.

Pasak jo, ji buvo atsakinga už ministerijos gamybinius reikalus.

„Ji buvo atsakinga už visą mūsų gamybą – gyvulininkystę, augalininkystę, maisto saugą, trumpąsias grandines, vartojimą, tai buvo „gamybinė viceministrė“, – Eltai teigė ministras.

ELTA primena, kad dabartinė žemės ūkio viceministrė A. Miškinienė nugalėjo Lazdijų savivaldybės mero rinkimuose.

A. Miškinienė savivaldybės vadovo kėdėje pakeis dabartinį merą Artūrą Margelį, kuris Lazdijų mero postą užėmė pastaruosius 12 metų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi