Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Dėl dingusio lėktuvo tyrimą pradėjo ir policija

BNS 2015.09.08 13:45

Dėl lėktuvo „An-2“, dingusio virš Baltijos jūros, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dėl lėktuvo „An-2“, dingusio virš Baltijos jūros, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Klaipėdos policija skelbia, kad dėl informacijos apie dingusį lėktuvą Palangos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas ir paskelbta juo skridusių pilotų paieška. Kaip BNS sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas spaudai Albinas Stumyla, ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal viešumoje pasirodžiusią informaciją.

„Pareiškimų mes kol kas negavome, bet pagal visuomenės informavimo priemonėse paskelbtą informaciją buvo nutarta pradėti ikiteisminį tyrimą“, – BNS sakė A. Stumyla.

Civilinės aviacijos administracija pirmadienį savo ruožtu paskelbė, kad yra pradėtas oficialus skrydžių saugos tyrimas. Tyrimą vykdo Susisiekimo ministerijos Orlaivių avarijų ir incidentų tyrimo vadovas Bronius Merkys.

„Kadangi įvykio vietos nepavyko nustatyti, šiuo metu yra nagrinėjami orlaivio tinkamumo skraidyti dokumentai, pilotų licencijos, garso įrašai, radiolokaciniai duomenys ir kita informacija, kuri gali būti naudinga ne tik išgelbėti dingusius lakūnus, bet ir nustatyti objektyvias orlaivio dingimo priežastis“, – skelbiama Civilinės aviacijos administracijos pranešime.

Lėktuvas „An-2“ su dviem patyrusiais pilotais dingo šeštadienio popietę skrisdamas iš Švedijos į Lietuvą. Jo paieška tęsiama, operacijai vadovauja Lietuvos karinių pajėgų Jūrų gelbėjimo ir koordinavimo centras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi