Lietuvoje

2015.05.18 16:59

Avarija Radviliškio rajone – nukentėjo devyni žmonės

lrytas.lt2015.05.18 16:59

Radviliškio rajone – didžiulė avarija. Pranešama, kad ankstyvą pirmadienio rytą susidūrė karius vežęs sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Pirminiais duomenimis, per eismo nelaimę nukentėjo devyni žmonės. Jie išvežti į ligoninę.

Radviliškio rajone – didžiulė avarija. Pranešama, kad ankstyvą pirmadienio rytą susidūrė karius vežęs sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Pirminiais duomenimis, per eismo nelaimę nukentėjo devyni žmonės. Jie išvežti į ligoninę.

Avarija įvyko kelio Šiauliai–Panevėžys 16-ajame kilometre, netoli Šniūraičių kaimo.

Pirminiais duomenimis, automobilis „Opel Astra“ susidūrė su kariniu automobiliu „Mercedes Unimog“. Pastaruoju į mokymus Nemenčinėje vyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės kariai.  

Vėliau paaiškėjo, kad lengvojo automobilio vairuotojas buvo neblaivus. Pirminiais duomenimis, dideliu greičiu lekiantis „Opel Astra“ rėžėsi į sunkvežimio galą. Lietuvos kariuomenės transporto priemonė įvykio metu nuslydo nuo kelio ir apvirto. Per įvykį įvairių sužalojimų patyrė visi aštuoni sunkvežimiu važiavę kariai.

Jie teigė, kad net nepastebėjo atvažiuojančios mašinos – įtariama, kad „Opel Vectra“ vairuotojas nebuvo įsijungęs šviesų. Po stipraus smūgio į galą „Mercedes Unimog“ vertėsi du kartus. Sunkvežimiu važiavę savanoriai iškrito iš priekabos.

Greitosios medicinos pagalbos automobiliai į gydymo įstaigą išvežė aštuonis karius ir „Opel Vectra“ vairuotoją. Medikų duomenimis, penki žmonės paguldyti į ligoninę. Vienam savanoriui atlikta operacija.

Krašto apsaugos ministerija pranešė, kad šiuo metu du kariai išleisti gydytis į namus, vienas operuotas.

„Opel Vectra“ vairuotojas – 23 metų šiaulietis, jam nustatytas vidutinis girtumas – 1,64 prom. Jaunuolis patyrė sunkius sužalojimus – jam lūžo kaklo slankstelis.

Nepaisant sunkių sužalojimų, vaikinas iš karto po avarijos sugebėjo pats išlipti iš automobilio, tačiau, pasak karių, nesiorientavo aplinkoje ir nesuvokė, ką padarė.

Policija tiria avarijos aplinkybes.

Populiariausi

Saulius Skvernelis

Lietuvoje

2020.07.08 14:28

Premjeras paaiškino, kodėl prakalbo apie kaukių grąžinimą: matome, kitur antros bangos kilimas yra žaibiškas Skvernelis: atvežtiniai atvejai kelia didžiausią riziką; atnaujinta 14.48

5
Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32