Naujienų srautas

Lietuvoje2019.04.11 09:41

Ministras ir VSAT vadovas kviečiami į Seimą pasiaiškinti dėl situacijos sektoriuje

LRT.lt 2019.04.11 09:41

Seimo opozicijos lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen visų trijų opozicinių frakcijų vardu kviečia Vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadą Renatą Požėlą atvykti į Seimą pateikti paaiškinimus dėl situacijos Valstybės sienos apsaugos tarnyboje.

Seimo opozicijos lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen visų trijų opozicinių frakcijų vardu kviečia Vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadą Renatą Požėlą šiandien 13 val. atvykti į Seimą pateikti paaiškinimus dėl situacijos Valstybės sienos apsaugos tarnyboje, kur buvo įvykdyta konfiskuoto kontrabandinio krovinio vagystė ir susijusio tyrimo, kurio metu nušalinti 6 VSAT pareigūnai.

„Antradienį paviešinta informacija dėl didelio masto akcizais apmokestinamų prekių vagystės iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos teritorijos šokiruoja. Vyriausybės garsiai deklaruota kova su šešėliu yra akivaizdžiai diskredituojama, jei kažkas sugeba neteisėtai pasipelnyti net iš valstybės institucijų griežtai saugomų konfiskuotų prekių. Dėl didelį rezonansą sukėlusių įvykių VSAT laukiame šios institucijos vado bei Vidaus reikalų ministro atsakymų“, - teigia Seimo opozicijos lyderė V. Čmilytė-Nielsen.

Jungtinis trijų opozicinių frakcijų posėdis, į kurį kviečiami minėti pareigūnai, planuojamas šiandien, balandžio 11 d., 13 val. Seime (III rūmai, 218b kabinetas). Posėdis bus atviras žiniasklaidos atstovams.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi