Naujienų srautas

Lietuvoje2015.05.14 18:02

A. Paulauskas: yra kitas kandidatas

BNS, ELTA 2015.05.14 18:02

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas „darbietis“ Artūras Paulauskas neigia, kad jis siūlomas kandidatu į švietimo ir mokslo ministrus.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas „darbietis“ Artūras Paulauskas neigia, kad jis siūlomas kandidatu į švietimo ir mokslo ministrus.

„Yra kitas kandidatas“, – ketvirtadienį sakė jis žurnalistams Seime.

Anot jo, įvardijus jį kaip galimą kandidatą, „vyksta kažkokie apgaulingi manevrai“.

A. Paulauskas teigė, kad jo apsisprendimas šiuo atveju svarbus, nepaisant gero premjero Algirdo Butkevičiaus jo kandidatūros įvertinimo.

„Aš turiu labai atsakingą sritį. Manau, kad dar joje daug ką galiu padaryti ir norėčiau baigti kadenciją būdamas Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku“, – kalbėjo A.Paulauskas.

Laikinasis Darbo partijos vadovas, Seimo narys Valentinas Bukauskas į klausimą, ar informacija apie A. Paulauską yra klaidinga, atsakė, kad „Darbo partijoje yra per 20 tūkstančių narių, tarp jų ir Artūras Paulauskas“.

„Tai iš tiesų ta informacija neklaidinga, jis yra Darbo partijos narys, ir mes teiksime kandidatą tiktai iš Darbo partijos gretų“, – sakė V. Bukauskas.

Paklaustas apie reikalavimus kandidatui į ministrus, politikas sakė, kad jis „turi įvykdyti Vyriausybės ir Darbo partijos programą švietimo srityje“. „Mes turime tinkamą kandidatą, pateiksime Ministrui Pirmininkui“, – sakė V. Bukauskas.

Jis tikisi, kad dar ketvirtadienį pasikalbės apie kandidatą į ministrus su Premjeru A.  Butkevičiumi.

Beje, anksčiau Seimo užkulisiuose buvo kalbama ir apie galimą Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkės Audronės Pitrėnienės kandidatūrą į ministrus.

„Darbiečiai“ jau pasirinko naują kandidatą į švietimo ir mokslo ministro postą, tačiau atsisako nurodyti jo pavardę, primena ELTA.

„Mes turime ką pasiūlyti Ministrui Pirmininkui“, – trečiadienį po Darbo partijos prezidiumo posėdžio žurnalistams sakė laikinasis Darbo partijos vadovas Valentinas Bukauskas.

LRT laidos „Dėmesio centre“ šaltiniai teigia, kad „darbiečiai“ siūlys A. Paulauską, dabar einantį Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko pareigas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16