captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vyriausybė skyrė dar 50 tūkst. eurų ukrainiečių gydymui

Siekdama tęsti humanitarinės pagalbos teikimą nukentėjusiems Ukrainos gyventojams ir atsižvelgdama į sunkią Ukrainos padėtį dėl sužeistų piliečių gydymo ir reabilitacijos, Vyriausybė iš rezervo skyrė dar 50 tūkst. eurų gydymo ir reabilitacijos Lietuvos gydymo įstaigose paslaugų apmokėjimui.
REUTERS/Scanpix nuotr.
REUTERS/Scanpix nuotr.

Siekdama tęsti humanitarinės pagalbos teikimą nukentėjusiems Ukrainos gyventojams ir atsižvelgdama į sunkią Ukrainos padėtį dėl sužeistų piliečių gydymo ir reabilitacijos, Vyriausybė iš rezervo skyrė dar 50 tūkst. eurų gydymo ir reabilitacijos Lietuvoje paslaugų apmokėjimui.

Tokia suma numatyta įvertinus 2014 m. duomenis apie žmonių patiriamų pažeidimų bei sužalojimų pobūdį, rašoma pranešime spaudai. Lėšos bus skiriamos tik toms gydymo įstaigoms, kurios bus sudariusios sutartis su Sveikatos apsaugos ministerija ir suteikusios asmens sveikatos priežiūros bei medicininės reabilitacijos paslaugas Ukrainos piliečiams, nukentėjusiems nuo neramumų Ukrainoje.

2014 m. Sveikatos apsaugos ministerijai buvo skirta 301 tūkst. litų nukentėjusiųjų nuo neramumų Ukrainoje gydymo ir reabilitacijos Lietuvos gydymo įstaigose išlaidoms padengti. Praėjusiais metais buvo finansuotas 43 Ukrainos karių ir civilių, nukentėjusių neramumų Kijevo Nepriklausomybės aikštėje metu, gydymas Lietuvoje. 2015 m. Lietuvos gydymo įstaigose gydymo ir reabilitacijos paslaugos jau buvo suteiktos 8 pacientams iš Ukrainos.

Šiais metais į Lietuvą atskraidintiems Rytų Ukrainos antiteroristinės operacijos zonoje sužeistiems kariams ir savanoriams teiktos asmens sveikatos priežiūros ir medicininės reabilitacijos paslaugos šiose gydymo įstaigose: Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose, Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje ir Druskininkų ligoninėje. Krašto apsaugos ministerija pateikė informaciją dėl Ukrainos piliečių, kuriems reikės kompensuoti išlaidas už suteiktas paslaugas Lietuvos gydymo įstaigose.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...