Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Sostinės savivaldybė leis gimnazijoms pačioms spręsti, kada pradėti pamokas

LRT.lt2015.09.08 13:45

Sostinėje atšaukiamas privalomas mokslo įstaigų darbo pradžios laikas.  Prieš metus 17 Vilniaus miesto gimnazijų sostinės savivaldybė įpareigojo pamokas pavėlinti ir pradėti nuo 9.00 val.

Sostinėje atšaukiamas privalomas mokslo įstaigų darbo pradžios laikas, rašoma pranešime spaudai.  Prieš metus 17 Vilniaus miesto gimnazijų sostinės savivaldybė įpareigojo pamokas pavėlinti ir pradėti nuo 9.00 val.

Neįsiklausius į gimnazijų bendruomenių pageidavimus ir argumentus, tuomet sprendimas priimtas vienašališkai, neva siekiant spręsti perpildyto viešojo transporto problemas ir sumažinti rytines spūstis.

„Šia nelogiška tvarka buvo nepatenkinti tiek moksleiviai, tiek jų tėvai. Turintys daug popamokinės veiklos gimnazistai šiemet turėjo mažiau laiko tai veiklai ir namų darbams ruošti. Atvežantys vaikus į gimnazijas tėvai patyrė nepatogumų, mat jų darbo laikas nesikeitė“, – sako Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas Vytautas Mitalas.

Gegužės mėnesį naujoji Vilniaus miesto savivaldybės Administracijos direktorė A. Vaitkunskienė pasirašys įsakymą, nurodantį nuo rugsėjo 1 dienos keturmetėms gimnazijoms pačioms spręsti, kada pradėti pamokas, kaip kad buvo ir anksčiau.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.