captcha

Jūsų klausimas priimtas

L. Linkevičius: Lietuvos gyventojų žūtys su Antruoju pasauliniu karu nesibaigė

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Klaipėdoje pagerbė Antrojo pasaulinio karo aukas ir paminėjo Europos dieną.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Klaipėdoje pagerbė Antrojo pasaulinio karo aukas ir paminėjo Europos dieną.

Kartu su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku, L. Linkevičius, padėjo vainiką prie paminklo, skirto žuvusiems kariams. Pasak ministro, pagerbdami šio baisaus karo aukas, turime padaryti viską, kad tokios tragedijos niekada daugiau nepasikartotų.

„Reiškiu didžiausią pagarbą nugalėjusiems nacizmą ir visiems žuvusiems šiame kare – ir kariams, ir civiliams. Deja, Lietuvos gyventojų žūtys ir trėmimai nesibaigė su Antrojo pasaulinio karo pabaiga“, – pažymėjo L. Linkevičius.

Sveikindamas Klaipėdos universiteto studentus su Europos diena viešoje paskaitoje „11 ES narystės metų. Kaip pasikeitė Lietuva ir Europa?“ ministras ragino jaunimą didžiuotis Lietuvos nueitu keliu ir pasiekimais.

„Galimybė laisvai keliauti, studijuoti ar dirbti visoje ES, kartu su ES pagalba tiesti kelius, sujungti Lietuvos dujų ir elektros tinklus su Europa ir kartu kurti Europos ateitį – tai yra dideli atkurtos nepriklausomos Lietuvos pasiekimai, pareikalavę visų piliečių sutelkto darbo. Šių galimybių dar tik siekia Ukrainos, Moldovos, Gruzijos ir kitų ES partnerių žmonės“, – kalbėjo Lietuvos diplomatijos vadovas.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...