Lietuvoje

2015.05.08 17:04

L. Linkevičius: Lietuvos gyventojų žūtys su Antruoju pasauliniu karu nesibaigė

ELTA2015.05.08 17:04

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Klaipėdoje pagerbė Antrojo pasaulinio karo aukas ir paminėjo Europos dieną.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Klaipėdoje pagerbė Antrojo pasaulinio karo aukas ir paminėjo Europos dieną.

Kartu su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku, L. Linkevičius, padėjo vainiką prie paminklo, skirto žuvusiems kariams. Pasak ministro, pagerbdami šio baisaus karo aukas, turime padaryti viską, kad tokios tragedijos niekada daugiau nepasikartotų.

„Reiškiu didžiausią pagarbą nugalėjusiems nacizmą ir visiems žuvusiems šiame kare – ir kariams, ir civiliams. Deja, Lietuvos gyventojų žūtys ir trėmimai nesibaigė su Antrojo pasaulinio karo pabaiga“, – pažymėjo L. Linkevičius.

Sveikindamas Klaipėdos universiteto studentus su Europos diena viešoje paskaitoje „11 ES narystės metų. Kaip pasikeitė Lietuva ir Europa?“ ministras ragino jaunimą didžiuotis Lietuvos nueitu keliu ir pasiekimais.

„Galimybė laisvai keliauti, studijuoti ar dirbti visoje ES, kartu su ES pagalba tiesti kelius, sujungti Lietuvos dujų ir elektros tinklus su Europa ir kartu kurti Europos ateitį – tai yra dideli atkurtos nepriklausomos Lietuvos pasiekimai, pareikalavę visų piliečių sutelkto darbo. Šių galimybių dar tik siekia Ukrainos, Moldovos, Gruzijos ir kitų ES partnerių žmonės“, – kalbėjo Lietuvos diplomatijos vadovas.

Populiariausi

Tragiškas gairas Anykščių rajone
9

Lietuvoje

2021.04.14 07:34

Skaudi nelaimė Anykščių rajone: per gaisrą žuvo keturi žmonės, trys iš jų – vaikai

Nausėda reiškia užuojautą; atnaujinta 09.22
9
Tragiškas gaisras Anykščių rajone
5

Lietuvoje

2021.04.14 10:38

Anykščių meras apie keturias gyvybes nusinešusį gaisrą: pirmasis sureagavo 17-metis sūnus, jis bandė gelbėti vaikus

netrukus šeimai bus suteiktas kitas socialinis būstas; atnaujinta 13.05
5
Karantinas Vilniuje

Lietuvoje

2021.04.14 12:57

Karantiną Vyriausybei siūloma pratęsti iki vasaros pradžios

daugiau laisvės – persirgusiems ir pasiskiepijusiems nuo COVID-19; atnaujinta 14.59