Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

„Darbiečiai“ turi kandidatą į švietimo ministro postą

BNS 2015.09.08 13:45

Darbo partija turi, ką siūlyti į švietimo ir mokslo ministro postą, sako „darbiečių“ laikinasis pirmininkas Valentinas Bukauskas.

Darbo partija turi, ką siūlyti į švietimo ir mokslo ministro postą, sako „darbiečių“ laikinasis pirmininkas Valentinas Bukauskas.

„Iš tiesų esame priėmę sprendimą ir mes turime, ką pasiūlyti premjerui“, – antradienį žurnalistams po partijos prezidiumo posėdžio sakė V.Bukauskas.

Jis neįvardijo nei kandidatų į ministro postą pavardžių, nei tikslaus jų skaičiaus.

„Kaip reikalauja politinė kultūra, iš tiesų pavardės nebus atskleidžiamos, nes bus rytoj pateikiama premjerui“, – kalbėjo laikinasis „darbiečių“ pirmininkas.

Antradienį po politinės tarybos posėdžio ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius sakė, kad prezidentei Daliai Grybauskaitei bus pateikta viena kandidatūra į švietimo ir mokslo ministro postą.

Darbo partijos taryba anksčiau į ministrus siūlė Seimo vicepirmininką Vydą Gedvilą, tačiau galutinį sprendimą dėl kandidatūros priėmė partijos prezidiumas.

D.Grybauskaitė yra sakiusi, kad naujo ministro rinktis neskubės. Be to, ji pageidavo rinktis iš kelių kandidatų.

Dainius Pavalkis atsistatydino iš švietimo ministro posto po Darbo partijos vadovybės kritikos, kad nevykdo partijos ir Vyriausybės programos. Šalies vadovė tenkino jo atsistatydinimo prašymą. Pareigas jis eis iki gegužės 11 dienos, iki naujojo ministro paskyrimo jį pavaduos teisingumo ministras Juozas Bernatonis.

Pagal Konstituciją, ministrus skiria ir atleidžia prezidentas premjero teikimu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi