captcha

Jūsų klausimas priimtas

N. Venckienė prašo išreikalauti gegužės 17 d. įvykių vaizdo įrašą

Antradienį vakare Seimo komisija, spręsianti dėl teisėjos Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės, tęsia jos apklausą.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Antradienį vakare Seimo komisija, spręsianti dėl teisėjos Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės, tęsia jos apklausą.

Teisėjos nuomone, Seimo nariams būtų aiškesnė situacija, kuri susiklostė vykdant teismo sprendimą, jeigu būtų išreikalautas šių metų gegužės 17 d. įvykių vaizdo įrašas.

„Manau, jaučiasi, kurie Seimo nariai mane palaiko, o kurie Seimo nariai yra prieš mane. Bet, manau, esminis klausimas yra prašymas išreikalauti 2012 metų gegužės 17 d. vaizdo įrašą. Ir nereikėtų tų klausimų ir komentarų, jeigu tas vaizdo įrašas būtų“, – per posėdžio pertrauką žurnalistams sakė N. Venckienė.

Seimo laikinosios tyrimo komisijos pirmininkas Evaldas Jurkevičius kol kas nesiryžo pasakyti, ar bus siekiama gauti šį vaizdo įrašą.

„Priimsime bendrą sprendimą, ar ta vaizdo medžiaga reikalinga, ar ne, ar tai yra ikiteisminio tyrimo medžiaga. Jeigu tai ikiteisminio tyrimo medžiaga, tai mes neturėsime tokios teisės susipažinti su ja“, – žurnalistams sakė E. Jurkevičius.

Seimo komisijoje, spręsiančioje dėl teisėjos N. Venckienės teisinės neliečiamybės, dirba 12 Seimo narių. Jai pavesta iki šių metų birželio 20 d. atlikti tyrimą, primena ELTA. 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...