Lietuvoje

2015.04.30 16:10

Seimui bus pateikta Vyriausybės metinė veiklos ataskaita

ELTA2015.04.30 16:10

Kitą savaitę Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ketina pateikti Seimui jo vadovaujamos Vyriausybės metinę veiklos ataskaitą.

Kitą savaitę Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ketina pateikti Seimui jo vadovaujamos Vyriausybės metinę veiklos ataskaitą.

Šis klausimas įtrauktas į gegužės 7 d. Seimo plenarinių posėdžių darbotvarkės projektą. Kaip numato Seimo statutas, kiekvienais metais Vyriausybė privalo pateikti savo metinę veiklos ataskaitą, kurioje taip pat turi būti aptarti ir artimiausio laikotarpio Vyriausybės veiklos prioritetai.

Vyriausybės veiklos ataskaitą pateikia Ministras Pirmininkas, kuris pateikimo metu atsako į Seimo narių klausimus. Klausimai užduodami tokia pat tvarka kaip Vyriausybės valandos metu.

Vyriausybės ataskaitos pateikimo metu Seimo posėdyje dalyvauja ir visi ministrai, kurie Seimo narių pageidavimu taip pat atsako į klausimus.

Po Vyriausybės ataskaitos pateikimo ją svarsto Seimo komitetai ir rengiama speciali Seimo diskusija, kurios pabaigoje Seimas gali priimti rezoliuciją. Diskusijoje pirmieji kalba Seimo opozicijos lyderis ir opozicinių frakcijų atstovai.

Pernai Vyriausybės metinė veiklos ataskaita buvo pateikta Seimo plenariniame posėdyje balandžio 22 d.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.