Lietuvoje

2015.09.08 13:45

D. Pavalkis teigia sulaukdavęs prašymų įdarbinti „darbiečius“

BNS2015.09.08 13:45

Darbo partijos iš švietimo ir mokslo ministro pareigų atšaukiamas Dainius Pavalkis prisipažino sulaukdavęs prašymų įdarbinti „darbiečius“.

Darbo partijos iš švietimo ir mokslo ministro pareigų atšaukiamas Dainius Pavalkis prisipažino sulaukdavęs prašymų įdarbinti „darbiečius“.

„Buvo. Bet suprantate, visų partijų iš tikrųjų tam tikra ir atsakomybė, galbūt ir pareiga, turiu omenyje partinė pareiga, padėti savo partijos nariams įsidarbinti. Negaliu pasakyti, kad absoliučiai buvau šioje vietoje šventas. Tikrai, jeigu buvo kompetencijos panašios, padėjau tiems žmonėms ir įsidarbinti“, – trečiadienį TV3 Žinioms sakė ministras.

Jis teigė kol kas trauktis iš pareigų neketinantis, nes nesupranta, kodėl yra puolamas, o išeiti sutepta reputacija nenori.

D.Pavalkis neigė ketinąs pereiti į Socialdemokratų partiją. Jis neatmetė galimybės išvis trauktis iš politikos.

Darbo partijos taryba sekmadienį pranešė atšaukianti D.Pavalkį iš švietimo ir mokslo ministro pareigų, nes jis esą prastai dirba, nevykdo partijos ir Vyriausybės programos.

Premjeras Algirdas Butkevičiaus dėl „darbiečių“ reikalavimo atstatydinti ministrą žada apsispręsti kitą savaitę, išanalizavęs jų pateiktas kritines pastabas apie D.Pavalkio veiklą.

Pagal Konstituciją, prezidentas ministrus skiria ir atleidžia premjero teikimu.