captcha

Jūsų klausimas priimtas

Šv. Jonų bažnyčioje prof. V. Landsbergį kalbins V. V. Landsbergis

Pirmadienį Vilniaus universiteto šv. Jonų bažnyčioje klausytojų laukia susitikimas su Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu, meno, muzikos ir kultūros istoriku, visuomenės veikėju, politiku, profesoriumi Vytautu Landsbergiu.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Tęsiasi Lietuvos muzikų rėmimo fondo rengiamas koncertų ciklas „Alma Mater Musicalis“. Jau tradicija tapo „Alma Mater Musicalis“ koncertus dedikuoti iškilioms lietuvių tautos asmenybėms. Pirmadienį Vilniaus universiteto šv. Jonų bažnyčioje klausytojų laukia susitikimas su Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu, meno, muzikos ir kultūros istoriku, visuomenės veikėju, politiku, profesoriumi Vytautu Landsbergiu.

Kūrybos vakare „M. K. Čiurlionis ir Briuselio dienoraščiai“ netrūks ir muzikos ir originalių, tik V. Landsbergiui būdingų, minčių apie mūsų nūdieną, būtį, politiką, gyvenimo prasmę ir, žinoma, M. K. Čiurlionį.

Koncerte dalyvaus prof. V. Landsbergis, vargonininkė Jūratė Landsbergytė, fleitininkas Vytautas Oškinis, Romualdo Gražinio vadovaujamas choras „Aidija“ ir M. K. Čiurlionio menų mokyklos moksleiviai.

Vakare skambės J. S. Bacho, M. K. Čiurlionio bei kitų kompozitorių kūriniai. M. K. Čiurlionio kūrinius atliks prof. V. Landsbergis. Vakarą ves ir su profesoriumi diskutuos rašytojas, režisierius ir autorinių dainų atlikėjas Vytautas V. Landsbergis.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...