captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kauno filharmonija surengė ciklą koncertų „Nuo šv. Kalėdų iki Naujųjų metų“

Linkėdama kauniečiams bei jų svečiams jaukių šventų Kalėdų ir laimingų Naujųjų, Kauno valstybinė filharmonija pakvietė į tradicinį koncertų ciklą. Jie prasideda antrąją Kalėdų dieną.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Linkėdama kauniečiams bei jų svečiams jaukių šventų Kalėdų ir laimingų Naujųjų, Kauno valstybinė filharmonija pakvietė į tradicinį koncertų ciklą. Jie prasideda antrąją Kalėdų dieną.

„Pasistengėme programą sudaryti taip, kad joje kažką sau labai mielo rastų įvairaus muzikinio skonio žiūrovai. Į koncertus kvietėme gerai žinomus ir publikos mylimus atlikėjus. Kadangi tokį koncertų ciklą rengiame ne pirmus metus, tai žinome, ko labiausiai klausytojai nori, kas padeda džiaugtis ir išlaikyti pakilią šventinę nuotaiką“, – Eltai sakė Kauno valstybinės filharmonijos direktorius Justinas Krėpšta.

Pirmajame ciklo „Nuo šv. Kalėdų iki Naujųjų metų“ koncerte, kuris trečiadienio pavakarę vyks netoli Kauno esančio Raudondvario pilyje, muzikos gerbėjams siūlomas „Susitikimas su džentelmenais“: smuiku gros Vilhelmas Čepinskis, gitara – Sergejus Krinicinas. O filharmonijos salėje vakare įvyks koncertas „Džiaze tik merginos“ – vienoje scenoje su Kauno bigbendu pasirodys dainininkės Rūta Ščiogolevaitė, Karina Krysko ir Evelina Sašenko.

Ketvirtadienį pasiklausyti šventinių divertismentų į Kauno filharmoniją pakvies Lietuvos kamerinis orkestras (meno vadovas Sergejus Krylovas). Penktadienį filharmonijoje skambės „Kalėdinis džiazas su Evelina Sašenko“. Šiame koncerte grieš Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus) bei Pauliaus Zdanavičiaus trio (pats P. Zdanavičius ir Eugenijus Kanevičius bei Martynas Lukoševičius).

Šeštadienį Kaune aidės temperamentingi ritmai – filharmonijoje koncertuos Lietuvos romų grupė „Sare Roma“ (vadovas Ištvanas Kvikas), solistės Judita Leitaitė (mecosoranas), Paulina Daukšytė (smuikas) ir Rūta Mikelaitytė-Kašubienė (fortepionas).

Sekmadienį šventinių koncertų ciklą valsais, arijomis ir duetais pratęs Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Juozas Domarkas) drauge su solistėmis Asta Kriščiūnaite (sopranas) ir Rita Novikaite (mecosopranas).

Paskutiniąją šių metų dieną Kauno filharmonijoje įvyks koncertas „Naujuosius pasitinkant“. Dalyvaus Kauno miesto simfoninis orkestras (vadovas Algimantas Treikauskas), Kauno valstybinis choras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Petras Bingelis), solistai Eglė Šidlauskaitė (mecosopranas) ir Kwonsoo Jeon (tenoras, Pietų Korėja). Diriguos Kauno simfoninio orkestro vyriausiasis dirigentas Imantas Resnis.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...