captcha

Jūsų klausimas priimtas

A. Kleizaitės piešinių parodoje – paslaptingas moterų pasaulis

Klaipėdoje, „Baroti“, galerijoje duris atvėrė Aušros Kleizaitės piešinių paroda „Drawings“. 

Klaipėdoje, „Baroti“, galerijoje duris atvėrė Aušros Kleizaitės piešinių paroda „Drawings“.

Vos pravėrus „Baroti“ galerijos duris, tarsi įžengi į paslaptingą moterų pasaulį. Veidai lyg ir panašūs, tačiau vienuose žaidžia liūdesys, kituose – svajonės. Kiekviename – vis kita nuotaika.

Tai Vilniaus dailės akademijos Kauno dailės instituto tekstilės magistrės Aušros Kleizaitės anglimi ir pastele pieštos moterys. Jos nėra konkretūs modeliai, greičiau, kaip sako autorė, – pasąmoniniai dalykai.

Emocinę moterų išraišką ji perteikia tikslia paprasta linija su vos spalviniais akcentais. Ir žiūrovui tarsi leidžia pačiam pratęsti ją fantazijose ir suteikti veidui trūkstamų bruožų.

„Man be galo įdomūs žmonių portretai ir tame portrete yra viskas – emocijos, būsenos. Jie viską pasako. Ten visas pasaulis ir tu gali įžvelgti peizažą, bet ką. Bet aš palieku laisvę žiūrovui interpretuoti“, – kalbėjo menininkė Aušra Kleizaitė.

Visi darbai autorės sukurti šiais metais. Į parodą sudėti dviejų ciklų piešiniai.

„Vienas pavadintas „Bathing in Red“ – „Besimaudant raudonąja“. O kitas pavadinimas – „Made in India“, nes šiuos darbus aš sukūriau rezidentūros metu išvykus“, – pasakojo menininkė.

A. Kleizaitės paroda „Drawings“ „Baroti“ galerijoje veiks iki gruodžio 5-osios. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...