captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pianistas E. Minkštimas mokys lietuvių menininkus verslumo

Vašingtone (JAV) gyvenantis ir visame pasaulyje aktyviai koncertuojantis pianistas Edvinas Minkštimas ves praktinius verslumo ugdymo seminarus lietuvių menininkams ir meno specialybių studentams.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Vašingtone (JAV) gyvenantis ir visame pasaulyje aktyviai koncertuojantis pianistas Edvinas Minkštimas ves praktinius verslumo ugdymo seminarus lietuvių menininkams ir meno specialybių studentams.

E. Minkštimas laikomas vienu iškiliausių jaunosios kartos pianistų Europoje. Jis yra pasaulinio garso Džulijardo konservatorijos (JAV) absolventas ir devynių tarptautinių konkursų laureatas, sukaupęs daugiametę festivalių organizavimo ir lėšų rinkimo labdaringais tikslais patirtį. Šiuo metu E. Minkštimas gyvena ir kuria Vašingtone, kur vadovauja savo verslo konsultacijų kompanijai ir kuruoja tarptautinį muzikos festivalį „Embassy Series“.

Lietuvoje vyksiančių praktinių seminarų metu E. Minkštimas aiškins, kokie įgūdžiai ir požiūris reikalingi nepriklausomiems menininkams, kad jie pasiektų karjeros aukštumų šiuolaikiniame meno pasaulyje. Seminarai bus dviejų dalių. Pirmiausia E. Minkštimas išdėstys pagrindinius principus, kuriais grindžia savo paties karjerą, o paskui išklausys, su kokiomis karjeros problemomis susiduria seminaro dalyviai, ir patars, kaip būtų geriausia tuos sunkumus spręsti.

„Dauguma lietuvių menininkų galvoja, kad kažkas iš šalies turi juos „padaryti žvaigždėmis“. Bet tokios sėkmės tikimybė yra tokia pati, kaip tikimybė laimėti loteriją! – savo įžvalgomis dalijasi E.Minkštimas. – Aš karjerą pradedantiems menininkams noriu parodyti, kad sėkmės siekiant kryptingai ir aktyviai šansų tapti žvaigžde yra žymiai daugiau nei viską paliekant likimo valiai“.

Lapkričio 20 d. E. Minkštimas ves seminarą Klaipėdos universiteto Menų fakultete, lapkričio 21 d. – Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokykloje, o Vilniuje seminaras vyks Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje lapkričio 22 d.

E. Minkštimo seminarai užbaigs US–LT ALUMNI asociacijos ir JAV ambasados Vilniuje vykdomą programą C-YES!

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...