captcha

Jūsų klausimas priimtas

Iš Roterdamo muziejaus pavogti vertingi modernistų darbai

  Iš Roterdamo muziejaus „Kunsthal Museum“ Nyderlanduose, kur eksponuojami visame pasaulyje žinomų XIX ir XX amžiaus dailininkų darbai, buvo pavogti Picasso, Matisse, Gauguino, Freudo ir du Monet paveikslai, praneša BBC.
 
EPA-ELTA nuotr.
EPA-ELTA nuotr.

Iš Roterdamo muziejaus „Kunsthal Museum“ Nyderlanduose, kur eksponuojami visame pasaulyje žinomų XIX ir XX amžiaus dailininkų darbai, buvo pavogti Pablo Picasso, Henry Matisse, Paulo Gauguino, Luciano Freudo ir du Claude Monet paveikslai, praneša BBC.

Pranešama, kad dingo Cl. Monet paveikslai „Waterloo tiltas“ ir „Charing Cross tiltas“, P. Picasso „Tete d`Arlequin“, H. Matisse`o „La Liseuse en Blanc et Jaune“, L. Freudo „Moteris užmerktomis akimis“ ir P. Gauguino „Femme Devant une Fenetre Ouverte“.

Policija pareiškė, kad, leidus savininkams, paskelbs dingusių paveikslų nuotraukas.

„Naktį kažkas įsilaužė ir pavogė kelis paveikslus, kurių vertė gana didelė, – antradienį sakė Roterdamo policijos atstovė. – Pradėtas didelis tyrimas, įvykio vietoje dirba teismo ekspertai“.

Pasak policijos atstovės, pareigūnai bando išsiaiškinti, kaip ir kada vagys pateko į muziejų, ir nustatyti jų tapatybes.

Roterdamo muziejaus tinklalapyje skelbiama, kad šiuo metu ten eksponuojami Pablo Picasso, Vincento Van Gogho, Marcelio Duchampo ir Pieto Mondriaano darbai.                 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...