captcha

Jūsų klausimas priimtas

Faktai, kurių nežinojote apie R. Williamsą

Filmų „Mirusių poetų draugija“, „Džiumandži“, „Labas rytas, Vietname“, „Naktis muziejuje“, „Ponia Dautfajė“, „Gerasis Willas Huntingas“ žvaigždės Robino Williamso gyvenimas buvo splavingas, tačiau sudėtingas.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Filmų „Mirusių poetų draugija“, „Džiumandži“, „Labas rytas, Vietname“, „Naktis muziejuje“, „Ponia Dautfajė“, „Gerasis Willas Huntingas“ žvaigždės Robino Williamso gyvenimas buvo splavingas, tačiau sudėtingas.

Pilnas aktoriaus vardas yra Robinas McLaurinas Williamsas.

Vaikystėje turėjo didelį antsvorį, todėl iš bendraamžių sulaukdavo daug pašaipų. Norėdamas save pralinksminti, jis išmoko kalbėti įvairiausiais balsais, tai vėliau tapo jo „arkliuku“.

Prieš pasirinkdamas aktorystę, jis kurį laiką studijavo politikos mokslus.

1997 metais išrinktas visų laikų juokingiausiu žmogumi.

Po širdies operacijos tapo vegetaru.

Aktorių ilgą laiką kamavo depresija ir priklausomybė nuo alkoholio bei narkotinių medžiagų. Teigiama, kad su priklausomybėmis vyras kovoti pradėjo bene prieš 30 metų.

Liepos mėnesį, prieš pat savo 53-ąjį gimtadienį, aktorius praleido reabilitacijos klinikoje. Tiesa, buvo skelbiama, kad R. Williamsas yra blaivus ir švarus bei norėtų tokiu likti ir toliau.

Įsimintiniausi kadrai iš filmų su R. Williamsu:

„Po intensyvių darbų periodo Robinas tiesiog norėjo pasinaudoti proga atsigauti ir sutelkti dėmesį į sau duotą pažadą, kuriuo labai didžiuojasi“, – teigė aktoriaus atstovas spaudai.

2006 m. R. Williamsas pradėjo gydytis nuo alkoholio, anksčiau jis turėjo problemų ir su kvaišalais po 1978–1982 m. netikėtai užgriuvusios didelės sėkmės.

„Man kokainas buvo išsigelbėjimas, būdas pasislėpti. Daugumą žmonių jis veikia suteikdamas energijos, o mane slopino“, – dar 1988 m. per interviu sakė kino žvaigždė.

Įdomiausi R. Williamso atlikti vaidmenys:

R. Williamsas kokaino ir alkoholio atsisakė 1982 m., kai pirmoji žmona Valerie laukėsi poros sūnaus Zachary, kuriam dabar 31 metai. Tėvystė ir tragiška bičiulio Johno Belushi mirtis paskatino keisti gyvenimo būdą.

Antroji aktoriaus žmona Marsha Garces Williams dirbo aukle ir prižiūrėjo vyro bei pirmosios jo žmonos Valerie Velardi sūnų Zaką Williamsą.

Jis buvo Oskaro, dviejų Auksinių gaublių ir trijų Emmy laureatas. Aktorius žinomas už legendinius vaidmenis filmuose „Mirusių poetų draugija“, „Džiumandži“, „Labas rytas, Vietname“, „Naktis muziejuje“, „Ponia Dautfajė“, „Gerasis Willas Huntingas“. Už pastarąjį filmą aktorius apdovanotas Oskaru.


 

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...