captcha

Jūsų klausimas priimtas

Broliai Coenai „Fargo“ ketina paversti TV serialu

Joelis ir Ethanas Coenai „Oskarą“ laimėjusį filmą žada perkelti į mažąjį ekraną ir taip tęsti pasakojimą apie policijos viršininkę Marge Gunderson. 
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Joelis ir Ethanas Coenai „Oskarą“ laimėjusį filmą žada perkelti į mažąjį ekraną ir taip tęsti pasakojimą apie policijos viršininkę Marge Gunderson.

Broliai Coenai prižiūrės televizijos serialo, kurį žadama kurti valandos trukmės serijų formatu, kūrimą ir bus jo vykdomaisiais prodiuseriais, praneša guardian.co.uk, remdamasis „Deadline“.

1996 metais pasirodęs filmas „Fargo“ žymėjo ankstyvąjį brolių įsiveržimą į Akademijos apdovanojimų teritoriją: Coenai apdovanoti „Oskaru“ už geriausią originalų scenarijų, o nėščią policijos viršininkę Marge Gunderson suvaidinusi Frances McDormand pripažinta geriausia aktore. Filmas „Oskarams“ nominuotas dar penkiose kategorijose.

„Fargo“ televizijos serialas – MGM sumanymo „MGM Television“ jai priklausantį turtą pritaikyti mažajam ekranui dalis. Pirmą kartą „Fargo“ serialu paversti bandyta 2003 metais, be Coenų palaiminimo. Tuomet M. Gunderson vaidino „Sopranų“ žvaigždė Edie Falco. Tačiau viskas baigėsi ties pilotine serija, kurią režisavo Kathy Bates.

Coenų filme M. Gunderson pavedama tirti žmogžudystę po to, kai piniginių sunkumų turintis vietos automobilių prekeivis (Williamas H. Macy) pasamdo du stuobrius (juos vaidino Steve`as Buscemi ir Peteris Stormare`as), kad šie pagrobtų jo žmoną. Beveik visą laiką filmo veiksmas vyksta Minesotoje.

Manoma, kad pagrindine serialo veikėja bus M. Gunderson. Jį kurs ir prodiusuos Noah Hawley, TV serialų „The Unusuals“ ir „My Generation“ kūrėjas. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...