captcha

Jūsų klausimas priimtas

Būsimasis Klaipėdos muzikinio teatro sezonas – „languotas“

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras šį savaitgalį pradeda naują sezoną. Jame – ne tik šešios premjeros, bet ir daugiau šilumos.
DELFI (K. Čachovskio) nuotr.
DELFI (K. Čachovskio) nuotr.

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras šį savaitgalį pradeda naują sezoną. Jame – ne tik šešios premjeros, bet ir daugiau šilumos.

„Languotas“ – būtent taip žaismingai vadinasi naujas 26-asis  muzikinio teatro sezonas. Tokiu pavadinimu teatro vadovai sako norintys pranešti apie artėjančią ilgai laukto remonto pabaigą.

„Bus daugiau šilumos, nes mes pakeitėme langus. Žiūrovės, kurios praėjusią žiemą negalėjo nusimesti kailinukų ir pademonstruoti gražių vakarinių suknelių, šią žiemą tikrai tai galės padaryti, nes mūsų pastate bus šilta ir jauku“, – sako Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovas Ramūnas Kaubrys.

Naujame sezone publikai žadamos šešios premjeros. Vieną iš svarbiausių – Večiaslavo Ganelino „Velnio nuotaką“ – žiūrovai jau galėjo išvysti rugpjūčio pabaigoje. Kita premjera – „Verpalų pasakos“ – jau šį savaitgalį. Muzikinė pasaka skiriama patiems mažiausiems – vaikams iki ketverių metų. Tai pirmas muzikinio teatro spektaklis tokiai jaunai auditorijai. Skambės klasikinės lopšinės, o  dekoracijoms panaudota daugiau nei trys kilometrai virvės.

„Ir galbūt mes iš tikrųjų žinome tas lopšines – mums jas dainavo tėvai, tačiau nežinome, kas jas sukūrė Mendelssohnas, Mozartas, Brahmsas, Griegas ir kiti. Tai čia tarsi tokia tėvelių edukacinė linija. Šitame spektaklyje bus mažai teksto, bus daug muzikos ir daug scenos plastikos“, – teigia spektaklio „Verpalų pasakos“ režisierė Rūta Bunikytė.

Artimiausiu metu teatro baletas pristatys intriguojantį šokio spektaklį „Pilnatis“. Jame, žadama, nebus nė vieno anksčiau spektakliuose matyto baleto numerio.

Pavasarį laukia Zigmaro Liepinio ir Andros Manfelde muzikinė drama „Adata“. O vasarą – Gaetano Donizetti opera „Meilės eliksyras“.

Daugiau žiūrovų į teatrą privilioti tikimasi 30-čia proc. mažesnėmis bilietų kainomis, jų įsigyjant iš anksto.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...