captcha

Jūsų klausimas priimtas

V. Bubelevičius Klaipėdai prisistatys skulptūrų parodą

Klaipėda – miestas į kurį vilnietis skulptorius Valdas Bubelevičius visuomet nori sugrįžti. Sentimentai jūrai, čia sutiktiems žmonėms, skulptūrų parkui, paskatino jį surengti parodą ir prisistatyti šiam miestui ne tik svečiu, bet ir kūrėju. V. Bubelevičius – Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojas, sukūręs daugiau nei 100 skulptūrų. Anksčiau savo kūrybai daugiausia naudojęs akmenį, dabar menininkas lieja bronzos skulptūras. Eksponuojamoje parodoje vyrauja moterų siluetai, kai kurie iš jų archajiški. Skulptorius savo studentams visuomet pabrėžia, jog baltų menas yra stiprių kūrybinių inspiracijų užtaisas. „Jei kai kurie mano kūriniai ir „neatsistoja“ miestų aikštėse, nejuntu dėl to savo kaltės. Kuo toliau dirbu, tuo geriau veikia fantazija, nematau jai galo. Kaip sakau, duok, Dieve, viską spėti iki gyvenimo pabaigos. Gyvenu nuolatiniam mąstymo ir kūrybos procese, gal jėgos jau šiek tiek senka, bet vaizduotė nė kiek nesilpnėja“, – apibendrindamas savo kūrybinį kelią, teigia parodos autorius. Paroda atidaroma penktadienį, liepos 4 d. 17.30 val., „Klaipėdos galerijoje“. Ji veiks iki liepos 24 d.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Klaipėda – miestas į kurį vilnietis skulptorius Valdas Bubelevičius visuomet nori sugrįžti. Sentimentai jūrai, čia sutiktiems žmonėms, skulptūrų parkui, paskatino jį surengti parodą ir prisistatyti šiam miestui ne tik svečiu, bet ir kūrėju.

V. Bubelevičius – Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojas, sukūręs daugiau nei 100 skulptūrų. Anksčiau savo kūrybai daugiausia naudojęs akmenį, dabar menininkas lieja bronzos skulptūras. Eksponuojamoje parodoje vyrauja moterų siluetai, kai kurie iš jų archajiški.

Skulptorius savo studentams visuomet pabrėžia, jog baltų menas yra stiprių kūrybinių inspiracijų užtaisas.

„Jei kai kurie mano kūriniai ir „neatsistoja“ miestų aikštėse, nejuntu dėl to savo kaltės. Kuo toliau dirbu, tuo geriau veikia fantazija, nematau jai galo. Kaip sakau, duok, Dieve, viską spėti iki gyvenimo pabaigos. Gyvenu nuolatiniam mąstymo ir kūrybos procese, gal jėgos jau šiek tiek senka, bet vaizduotė nė kiek nesilpnėja“, – apibendrindamas savo kūrybinį kelią, teigia parodos autorius.

Paroda atidaroma penktadienį, liepos 4 d. 17.30 val., „Klaipėdos galerijoje“. Ji veiks iki liepos 24 d.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...