captcha

Jūsų klausimas priimtas

Paskelbtas Kino centro direktoriaus konkursas

Kultūros ministerija paskelbė konkursą Lietuvos kino centro direktoriaus (įstaigos vadovo) pareigoms eiti.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Kultūros ministerija paskelbė konkursą Lietuvos kino centro direktoriaus (įstaigos vadovo) pareigoms eiti.

Konkurso nuostatose teigiama, kad Kino centro direktoriaus pareigybė reikalinga vykdyti valstybės kino politiką ir skatinti Lietuvos kino srities vystymąsi ir konkurencingumą. Kino centro direktorius yra pavaldus kultūros ministrui. 

Kino centro direktorius organizuoja ir administruoja Kino centro veiklą ir atsako už Kino centro nuostatuose nustatytų uždavinių ir funkcijų įgyvendinimą bei Kino centro direktoriaus pareigybės aprašyme nurodytų funkcijų tinkamą vykdymą. 

Kandidatas į šias pareigas privalo turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą socialinių ar humanitarinių mokslų srities išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį), ne mažesnę nei 5 metų vadovaujamo darbo patirtį, iš kurių ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį kultūros srityje, turėti įgūdžių strateginio planavimo ir kino politikos įgyvendinimo srityse. 

Pretendentų dokumentų Kultūros ministerijoje laukiama iki šių metų birželio 12 dienos. 

Vyriausybė nuo gegužės 1 dienos įsteigė Lietuvos kino centrą prie Kultūros ministerijos. Tai biudžetinė įstaiga, dalyvaujanti formuojant valstybės politiką kino srityje ir ją įgyvendinant. 

Kino centras skirs finansavimą konkurso būdu atrinktiems projektams, kontroliuos lėšų panaudojimą, konsultuos filmų gamintojus, tvarkys filmų registrą, suteiks indeksus filmams pagal žiūrovų amžiaus cenzą, organizuos Kino tarybos darbą, vykdys kitas numatytas funkcijas. 

Lietuvos kino centrui įsteigti ir išlaikyti 2012 metams Kultūros ministerijos biudžete yra suplanuoti asignavimai – 0,5 mln. litų ir numatytos patalpos Z. Sierakausko gatvėje Vilniuje. Kultūros ministerija siūlė Kino centrui nustatyti 15 pareigybių skaičių.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...