captcha

Jūsų klausimas priimtas

Palangoje po atviru dangumi – tarptautinis cirko festivalis

Liepos 11–13 dienomis Palangos miesto gyventojai ir svečiai turės neeilinę galimybę atsidurti tikrų tikriausioje „Stebuklų Šalyje” ir iš labai arti savo akimis išvysti pirmą kartą į Lietuvą atvyksiančias prestižines cirko padangės žvaigždes.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Liepos 11–13 dienomis Palangos miesto gyventojai ir svečiai turės neeilinę galimybę atsidurti tikrų tikriausioje „Stebuklų Šalyje” ir iš labai arti savo akimis išvysti pirmą kartą į Lietuvą atvyksiančias prestižines cirko padangės žvaigždes.

Tris dienas truksiantis tarptautinis cirko festivalis po atviru dangumi šiemet pirmąjį kartą vyks Palangoje, botanikos parko teritorijojem, šalia gintaro muziejaus.

Šiemet festivalis į Palangą įsiveržia su griausmu – jis pribloškia kaip niekada gausiu cirko grandų dalyvių sąrašu ir plačia trupių geografija. Artistai susirinks iš Prancūzijos, Čilės, Italijos, Brazilijos, Olandijos, Vengrijos, Ispanijos, Vokietijos, Ukrainos, Švedijos ir Lietuvos.

Tokie festivaliai daugelyje Europos šalių ir visame pasaulyje skaičiuoja ne vieną dešimtmetį ir pritraukia didžiulius srautus žmonių. Prestižiniai cirko festivaliai prašmatniuose miestų parkuose, senamiesčio gatvėse ir aikštėse, istorinėse vietose yra laukiami šeimų ištisus metus.

Festivalio organizatoriai įspėja – jeigu manote, kad žinote, kas yra cirkas, – manykite iš naujo!  „Stebuklų šalyje“ jūs nesutiksite liūdnojo klouno raudona nosimi ir neišvysite skrybėlėto mago. Taip pat čia nebus pradangintas nei vienas baltas triušis, nepamatysite klusnaus liūto, ir niekas neris degančių kardų. Jūsų net neužkalbins kuoduota papūgėlė! Pamirškite ir raudoną cirko palapinę – visą tai jūs jau seniai matėte. Pamirškite viską, ką iki šiol matėte ir girdėjote apie cirką.

„Atraskite stebuklų šalį  ir pamatykite kitokį cirką!‘‘ – tokiu šūkiu organizatoriai kviečia visus poilsiautojus susipažinti su kitokia cirko žanro kultūra ir atrasti cirką iš naujo.

Ketvirtus metus skaičiuojantis tarptautinis cirko festivalis „Stebuklų Šalis” yra unikalaus formato profesionaliojo cirko festivalis. Čia jūsų lauks programa, kuri stebins cirko žanrų įvairove. Per tris festivalio dienas žiūrovai pamatys ekscentriškus kojūkininkus, žavinčius savo spalvingais kostiumais, kvapą gniaužiančius oro akrobatų pasirodymus, teatralizuotus cirko spektaklius, žonglierius ir komedijos žanro artistų krečiamas išdaigas, šokio ir klasikinio cirko elementus apjungiančius numerius, improvizuotus pasirodymus, magiškus triukus ir dar daug kitų intriguojančių cirko numerių, kurie nustebins tiek pačius mažiausius, tiek ir suaugusius žiūrovus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close