captcha

Jūsų klausimas priimtas

Koncerte „Una palabra“ – nepamirštamas O. Kolobovaitės ir A. Globio duetas

Birželio 17 d. Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje vyks solistės, LRT projekto „Triumfo arka” nugalėtojos, Onos Kolobovaitės ir gitaros virtuozo Aurelijaus Globio meilės dainų vakaras „Una palabra“.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Birželio 17 d. Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje vyks solistės, LRT projekto „Triumfo arka” nugalėtojos, Onos Kolobovaitės ir gitaros virtuozo Aurelijaus Globio meilės dainų vakaras „Una palabra“.

Koncerte skambės ilgesingos ispanų bei portugalų melodijos, jausmingų pietietiškų liaudies dainų bei lyriškų įvairių žanrų šiuolaikinės muzikos hitų interpretacijos, o taip pat autoriniai A. Globio kūriniai, skirti vokalui ir gitarai, teigiama organizatorių pranešime spaudai.

„Šio koncerto leitmotyvą nusako vieno iš kūrinių, o kartu ir viso koncerto pavadinimas – „Una palabra“, lietuviškai reiškiantis „Vienas žodis“, – aiškina maestro A. Globys. – Vienas žodis, kuris kartais nereiškia nieko, o kartais slepia savyje begalinį jausmų pasaulį“.

Jausmingas pietietiškas kompozicijas puikiai papildys originalios garsių lyriškų dainų aranžuotės: Stingo „Fields of Gold“, Barto Howardo „Fly me to the Moon“, Haroldo Arleno „Over the Rainbow“ ir kiti pasauliniais hitais tapę kūriniai.

„Šis koncertas – natūrali mūsų su Ona bendro darbo, pradėto prieš keletą metų, tąsa, – sako A. Globys. – Tuomet visai atsitiktinai sumanėme mesti iššūkį patys sau ir pabandyti suderinti operinį vokalą su gitara – to Lietuvoje dar niekas nebuvo bandęs atlikti.“

Anot A. Globio, išgryninto vokalo ir gitaros duetas nepalieka galimybių retsykiais atsipalaiduoti ir pasislėpti už orkestro, tai lyg kiekvieno artisto trokštamas monospektaklis, visiškai koncentruojantis dėmesį į atlikėją, žanras, netoleruojantis nė menkiausio falšo.

„Džiaugiamės, kad jau ne vienerius metus trunkantis mūsų bendradarbiavimas su Aurelijumi plečiasi, apima vis platesnį žanrų ir su juo bendradarbiaujančių atlikėjų spektrą, – sako Gintaras Kamsiukas. – Šykart lyrikos mėgėjų ir ne vien jų širdis tikrai suvirpins puikaus Onutės Kolobovaitės balso ir gitaros sąskambiai.”

Anot G. Kamsiuko, „G&T Promotion“ jau planuoja kitus netradicinius koncertus, kuriuose dalyvaus skirtingų muzikos žanrų atlikėjai.

Koncerto pradžia – 19 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...