captcha

Jūsų klausimas priimtas

D. Montvydas tikisi „Eurovizijoj“ sudalyvauti ir antrąkart

Vidurdienį oro uoste rinkosi „Eurovizijos“ gerbėjai – į Lietuvą parskrido konkurse 14 vietą užėmęs Donatas Montvydas.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Vidurdienį oro uoste rinkosi „Eurovizijos“ gerbėjai – į Lietuvą parskrido konkurse 14 vietą užėmęs Donatas Montvydas.

Atlikėjas savo pasirodymą vertina gerai ir sako, kad „Eurovizijoje“ jį matėme tikrai ne paskutinį kartą, praneša LTV Naujienų tarnyba.

Gailėtis, pasak atlikėjo, visada galima rasti dėl ko, tačiau tikslas pasiektas – ne tik dėl rezultatų (pusfinalyje buvome treti, finale – 14-i), bet ir dėl to, kad, kaip atlikėjas, D. Montvydas sakosi žymiai paaugęs ir pasisėmęs neįkainojamos patirties.

D. Montvydas teigia „Eurovizijoje“ norėjęs sudalyvauti nuo vaikystės, ir debiutas, pasak dainininko, tikrai nebuvo paskutinis jo pasirodymas šiame konkurse.

„Aš į „Euroviziją“ nuo pat mažų dienų žiūrėjau labai pagarbiai. Kaip mažas konkurencingas vaikis visada sakiau, kad noriu ten paprasčiausiai sudalyvauti ir padaryti geriau ne tik negu Lietuvoje daro, bet ir Europoje“, – kalbėjo D. Montvydas.

„Jūs pasižiūrėkite, kas liko už nugaros: praktiškai didysis penketukas liko. Norvegas, kuriam buvo pranašaujamos vos ne pirmos vietos, liko iš viso uodegoj“, – sakė Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas.

Lietuvos delegacija, kaip ir didžioji dalis lietuvių, stebėjosi, kodėl mūsų kaimyninės šalys D. Montvydo pasirodymą vertino kukliai.

„Kad politikos yra, mes visi matome: kaip balsuoja kaimynai, kaip balsuoja šalis už šalį ir kai klausiat, kodėl mums kaimynai tiek nedavė, tai čia reikėtų galvoti ne mums, ne atlikėjams, o mūsų žmonėms, dirbantiems su užsienio politika“, – įsitikinęs prodiuseris Martynas Tyla.

D. Montvydas, vos grįžęs iš konkurso, atsipūsti neturės kada, nes birželio pradžioje jau pradeda savo koncertinį turą, o apie kitų metų „Eurovizijos“ atranką kol kas nesuka galvos.

Tuo metu delegacijos vadovas A. Giržadas jau užsimena, kad kitąmet greičiausiai keisis atrankos į konkursą tvarka. Bus pasitelktas Vokietijos modelis, kada atlikėjai ir dainos renkami atskirai, taip siekiant geriausią balsą suderinti su geriausiu kūriniu.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...