captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Senamiesčio žiogas“ Kaune pradeda vasaros palydas

Ketvirtadienio vakarą dainuojamosios poezijos festivalis „Senamiesčio žiogas“ kviečia kauniečius bei jų svečius atvykti į koncertą Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje, pailsėti nuo vasaros darbų ir pasiklausyti poezijos bei užburiančių muzikos garsų. Tai – priešpaskutinis šios vasaros koncertas, praneša ELTA.

 
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Ketvirtadienio vakarą dainuojamosios poezijos festivalis „Senamiesčio žiogas" kviečia kauniečius bei jų svečius atvykti į koncertą Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje, pailsėti nuo vasaros darbų ir pasiklausyti poezijos bei užburiančių muzikos garsų. Tai – priešpaskutinis šios vasaros koncertas, praneša ELTA.

Ankstesni festivalio renginiai, kuriuose koncertavo garsūs dainuojamosios poezijos atlikėjai iš visos Lietuvos, Baltarusijos bei Škotijos, subūrė didelį klausytojų būrį. Publikos palaikymo ir plojimų sulaukė ir jaunieji dainuojamosios poezijos atlikėjai.

Vasaros palydas pradedančio „Senamiesčio žiogo" koncerte klausytojus džiugins mylimas atlikėjas Aidas Giniotis - „Keistuolių“  teatro pradininkas, aktorius, režisierius, teatro laboratorijos „Atviras ratas“ įkūrėjęs, vaidinęs arba režisavęs daugiau kaip 40 spektaklių. Jo repertuare – gerai žinomos dainos iš Keistuolių teatro spektaklių, bardų šlageriai bei autoriniai kūriniai, atliekami nuoširdžiai ir šmaikščiai, šiltai bendraujant su publika.

Ryšių istorijos muziejuje ketvirtadienio vakarą žiūrovų laukia ir susitikimas su menininku, muzikos filmams ir spektakliams kūrėju, dainų aranžuotoju ir akomponiatoriumi – Andriumi Kulikausku, kuris ne tik savo šukuosena, bet ir dainomis yra išskirtinis, unikalus ir visada laukiamas koncertų salėse. „Senamiesčio žiogo“ koncerte atlikėjas atliks savo gerai žinomus kūrinius ir dar niekam negirdėtas dainas. Jam pritars vienas geriausių Lietuvos gitaristų Gintaras Šulinskas.

Dar vienas „Senamiesčio žiogo“ svečias – Ovidijus Jucys – bardas, kuriam muzika yra tiesiog malonumas. Dar didesnį malonumą jis suteikia klausytojams su mistiniais veikėjais perteikdamas pamokančias gyvenimiškas istorijas.

Kaip ir ankstesiuose renginiuose, taip ir vyksiančiame ketvirtadienio vakarą, festivalio organizatoriai kviečia susipažinti ir su jaunosios kartos dainuojamosios poezijos atstovais. Šį kartą savo kūryba su žiūrovais dalysis jaunoji bardė Eglė Gelažiūtė, kuri su savo vieninteliu grupės nariu - pianinu dovanos vasariškai svajingas melodijas. „Labai džiaugiuosi, galėdama dalyvauti kone prestižiniam autorinės, gyvos, išmąstytos, išbūtos muzikos festivalyje ir dalytis savo dainomis su tais, kurie išties ateina pasiklausyti geros muzikos“, – teigė jauna atlikėja.

Programoje pasirodys ir šmaikšti aktorių trupė „Teatriukas“, išsiskirianti iš kitų savo paprastumu, šiltumu ir nuoširdumu. Paklausus kokią programą ketina atlikti koncerte, „Teatriuko“ artistai su šypsena atsakė: – „Ją kursime kartu su žiūrovais, tos dienos oro sąlygomis, dangaus kūnų išsidėstymų ir kaimynų nuotaikomis. Mus skatins Violetos Palčinskaitės, Juozo Erlicko, Liutauro Degėsio poezija“.

Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje, Kauno senamiestyje, taip pat bus galima pasigrožėti akiai malonia tekstilės ir medžio dirbinių paroda, ir gaminant vėjo malūnėlius, dar „pričiupti“ šiltą vasaros vėją.

 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...