captcha

Jūsų klausimas priimtas

Metropoliteno muziejus rengia savo darbuotojų darbų parodą

Niujorko Metropoliteno muziejus rengia savo darbuotojų sukurtų meno darbų parodą, pranešė „The New York Times“. Tačiau į ją įleidžiami tik patys darbų autoriai, jų giminaičiai ir draugai.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Niujorko Metropoliteno muziejus rengia savo darbuotojų sukurtų meno darbų parodą, pranešė „The New York Times“. Tačiau į ją įleidžiami tik patys darbų autoriai, jų giminaičiai ir draugai. 

Panaši paroda organizuojama du kartus per metus. Muziejus priima po vieną eksponatą iš kiekvieno darbuotojo, norinčio dalyvauti parodoje. Kadangi paroda uždara, tai ji nėra reklamuojama ir plačiajai publikai žinoma mažai, rašo „The New York Times“.

Muziejaus darbuotojų paroda vyksta rugpjūčio 6–19 dienomis. Parodą muziejaus darbuotojai ir jų artimieji gali aplankyti ne tik muziejaus darbo valandomis, bet ir savaitgaliais, kai muziejus nedirba. 

Parodoje pristatoma apie 400 eksponatų, tarp kurių – paveikslai, skulptūros ir instaliacijos.  

Dauguma darbų yra sukurti muziejaus apsaugos darbuotojų. Norintys aplankyti parodą gali tą padaryti tik lydimi vieno iš muziejaus darbuotojų, kuris turi parodyti savo leidimą.

2010 metų birželį panašią parodą aplankė beveik 5 tūkst. žmonių, o į jos atidarymą atėjo beveik 700 lankytojų. 

Metropoliteno muziejaus ryšių su visuomene skyriaus atstovas Haroldas Holzeris atsisakė komentuoti parodą. „The New York Times“ taip pat išsiaiškino, kad muziejaus darbuotojams uždrausta atskleisti parodos detales. 

Tačiau keletas apsaugininkų sutiko duoti komentarus. Jie teigė apgailestaujantys, kad muziejaus vadovybė nenori atidaryti parodos visuomenei, ir manantys, kad muziejus tiesiog nenori tokiu būdu kelti savo vertės.

Apsaugos darbuotojai pripažįsta, kad toks sprendimas iš dalies yra teisingas, kita vertus pažymi, kad didelė dalis darbų parodoje iš tiesų verti dėmesio.   

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...