captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vilniuje prasidėjo Kalėdinė knygų mugė

Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovėje su naujausiomis knygomis supažindina mažos ir vidutinės leidyklos.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovėje su naujausiomis knygomis supažindina mažos ir vidutinės leidyklos.

Iki šeštadienio daugiau nei 20 leidyklų pristatys naujausias lietuvių ir užsienio autorių knygas vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Į atskirą asociaciją susijungusios mažos ir vidutinės leidyklos teigia, kad Sostinės kalėdinė knygų mugė jiems – galimybė parodyti retus leidinius, kurių knygynuose ne visada rasi, kadangi ten daugiausiai vietos esą užima didžiųjų leidyklų knygos.

„Mažosios leidyklos iš tikrųjų negali sau leisti išleisti 50 knygų per metus: 20 turėti labai sėkmingų, 10 – nesėkmingų ir 20 – vidutinių. Mums labai vertinga kiekviena knyga. Įdedame į kiekvieną knygą maksimumą pastangų“, – sako Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacijos prezidentas Sigitas Ladukas.

Leidyklos mugę pradėjo nuo kalėdinės dovanos: ant stalo gražiai surištos gulė knygos, skirtos mokykloms. Pasak leidėjų, parenkant knygas su mokyklų bibliotekomis buvo tartasi, kokių knygų joms reikia, o kurias jau turi. Surinkta leidinių už 5,5 tūkst. litų.

„Mielai jungiamės prie projekto, kurį karininkų ramovė organizuoja remiant Rytų Lietuvos mokyklas, stengiamės surinkti kuo didesnį kiekį knygų, kurias galima būtų padovanoti. Žinoma, gal tai nėra visos knygos, kurias tos mokyklos norėtų turėti. Mes stengiamės, kad knygos iš tikrųjų tiktų mokyklai“, – sako S. Ladukas.

Sostinės kalėdinė knygų mugė Vilniaus įgulos karininkų ramovėje Pamėnkalnio gatvėje truks tris dienas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...