captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prasideda 200-ajam G. Verdi jubiliejui skirta LNOBT savaitė

Šventinę kompozitoriaus Giuseppe Verdi jubiliejui skirtą savaitę penktadienį pradės spektaklis „Traviata“.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Šventinę kompozitoriaus Giuseppe Verdi jubiliejui skirtą savaitę penktadienį pradės spektaklis „Traviata“.

Opera „Traviata“ Lietuvoje iš viso bus parodyta jau 772-ąjį kartą. Su šio spektaklio premjera 1920 m. savo gyvavimą Kaune pradėjo nacionalinė operos trupė. Jame dalyvaus Raminta Vaicekauskaitė, Edmundas Seilius, Arūnas Malikėnas, Vilija Mikštaitė, Jurgita Lopetaitė, Rafailas Karpis, Eugenijus Chrebtovas ir kiti solistai. Diriguos svečias iš Italijos Pieras Carlo Orizio. Spektaklis bus skirtas Irenos Ylienės jubiliejui.

Šventinei savaitei, vyksiančiai spalio 4-10 dienomis, iš viso bus skirti keturi vakarai. Žiūrovai taip pat turės galimybę išvysti spektaklius „Otelas“, „Ernanis“ ir „Rigoletas“.

Valandą prieš kiekvieną spektaklį teatro Raudonojoje fojė bus rengiami susitikimai su žiūrovais. Spalio 10 d. visi operos mylėtojai taip pat kviečiami į 8-ąjį tarptautinį operos kritikų seminarą „Didysis Verdi Lietuvoje“, kuriame svečiuosis operos kritikai iš Italijos, Vokietijos ir Lietuvos.

Spalio 5 d., prieš operą „Otelas“, pirmą kartą teatro istorijoje bus įteiktas LNOBT emerito garbės vardas – juo bus pagerbtas Virgilijus Noreika.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...