Kultūra

2013.09.18 14:35

Pirmojoje knygų mugėje Klaipėdoje bus galima pasigaminti skirtuką

LRT.lt2013.09.18 14:35

Klaipėdoje pirmą kartą organizuojama Klaipėdos knygų mugė.

Klaipėdoje pirmą kartą organizuojama Klaipėdos knygų mugė.

Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje vyksiančioje Knygų mugėje dalyvaus leidyklos: „Algimantas“, „Andrena“, „Algarvė“, „Asveja“, „Charibdė“, „Eglė“, „Homo Liber“, „Raidynėlis“, „Žara“, Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla.

Klaipėdos knygų mugėje skaitytojų lauks leidyklų naujausių knygų pristatymai, susitikimai su rašytojais: Ramute Skučaite, Eugenijumi Skerstonu, Juliumi Keleru; poetėmis: Nijolė Kepeniene, Daiva Molyte-Lukauskiene, Elena Karnauskaite; dailininku Mindaugu Petruliu ir kt.

Mugės lankytojų taip pat laukia diskusijos su leidyklų atstovais ir rašytoju Arvydu Juozaičiu, kūrybinės dirbtuvės, kviesiančios piešti ar pasigaminti savo knygos skirtuką. Programoje – šokių pamoka su šokių ir laisvalaikio centru „Rueda“ ir bardo Jono Baltoko kūrybos vakaras „Rudeninė archeologija“.

Kaip rašoma pranešime spaudai, laukia ir spalvinga, interaktyvi vaikų renginių programa, žaismingai įtraukianti mažuosius skaitytojus į knygos pasaulį. Bibliotekoje įsikūrusioje Vaikų erdvėje veiks kūrybinės dirbtuvėlės, vaikai kviečiami kurti pasakas, žaisti, piešti, dalyvauti konkursuose.

Mugė vyks rugsėjo 26–27 d.