captcha

Jūsų klausimas priimtas

Legendinio tenoro padėkos turas – didžiųjų Lietuvos miestų arenose

Legendinis Lietuvos tenoras profesorius Virgilijus Noreika rudenį rengia atsisveikinimo turą „Ačiū už meilę – Virgilijus Noreika“.    
BFL nuotr.
BFL nuotr.

 

 

Legendinis Lietuvos tenoras profesorius Virgilijus Noreika rudenį rengia atsisveikinimo turą „Ačiū už meilę – Virgilijus Noreika“.

Šešių koncertų cikle didžiųjų Lietuvos miestų arenose dalyvausiantis maestro neseniai meno pasaulį sudrebino žinia apie savo pasitraukimą iš didžiosios scenos. „Artisto pasitraukimas yra gražus tik tuomet, kai užlipęs ant scenos dar gali pasirodyti kaip tikras profesionalas“, – teigia V. Noreika.

Viena iš priežasčių ir progų rudenį atsisveikinti su mylima publika profesorius įvardija savo 77-erių metų sukaktį bei 55-erių profesionaliajai scenai paskirtų metų jubiliejų. Per tuos metus sudainuota arti tūkstančio koncertų, parengti pagrindiniai tenoro vaidmenys garsiausiose operose, dėstyta aukštosiose mokyklose Lietuvoje, Latvijoje, Venesueloje, pelnyti aukšti Lietuvos bei kitų šalių apdovanojimai.

„Koncertas „Ačiū už meilę“ – savotiška dovana klausytojams, kurių meilę jaučiau visus tuos 55-erius metus scenoje. Kartu su kylančiomis operos žvaigždėmis Vaidu Vyšniausku, Merūnu Vitulskiu ir Edmundu Seiliumi koncertuose atskleisime gražiausius ir nepamirštamus tenorų repertuaro perlus“, – žadėjo maestro V. Noreika.

Koncertuose skambės keturiems tenorams aranžuojami kūriniai ir net šiai progai kompozitoriaus Algimanto Raudonikio sukurtos dainos „Ačiū už meilę“ premjera.

Daugiau nei dvi valandas truksiančiame renginyje dalyvaus Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“, specialiai suburtas orkestras, kuriam vadovaus dirigentas Vytautas Lukočius, trimitininkas Vytautas Grubliauskas bei gitaros virtuozas Tomas Varnagiris. Įspūdį sustiprins kuriama išskirtinė scenografija, specialieji efektai ir kiekviename mieste publikos laukianti vis kita staigmena.

Koncertinis turas per Lietuvą prasidės rugsėjo 8 d. Alytaus pramogų arenoje, rugsėjo 21 d. pasieks Vilnių, rugsėjo 30 d. – Kauną. Spalio 13 dieną klausytojai kviečiami į Šiaulių pramogų areną, spalio 19 d. – į Klaipėdą, o turą spalio 27 dieną vainikuos koncertas Panevėžyje.               

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...